Kaderimin Oyunu ne zaman, hangi gün? Kaderimin Oyunu oyuncuları kimdir konusu ne?

Yönetmenlik koltuğuna Emre Kabakuşak'ın oturduğu, senaryosunu ise Gül Abus Semerci'nin yazdığı Kaderimin Oyunu dizisi yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Seyirciler ise dizinin oyuncularını ve konusunu sorguluyor. Peki, Kaderimin Oyunu ne zaman, hangi gün? Kaderimin Oyunu oyuncuları kimdir konusu ne?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kaderimin Oyunu ne zaman, hangi gün? Kaderimin Oyunu oyuncuları kimdir konusu ne?

Ekranların yeni dizisi Kaderimin Oyunu Star TV'nin izleyicileriyle buluşuyor. Başrollerinde Öykü Karayel, Sarp Apak, Akın Akınözü yer aldığı dizi kadrosu ve hikayesiyle dikkatleri üzerine topladı. Seyirciler, "Kaderimin Oyunu dizisi ne zaman, hangi gün?" sorularına yanıt arıyor.

KADERİMİN OYUNU DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncuları şöyle:

Öykü Karayel-Asiye

Sarp Apak-Mahir

Akın Akınözü-Cemal

Meriç Aral-Helin

Esra Dermancıoğlu-Zahide

Ülkü Duru-Nedret

Müfit Kayacan-Harun

Kaan Çakır-Raci

Iraz Akçam-Nergis

Yıldırım Özcan-Uğur

Ayça Koptur

Yeşim Gül Onur Bilge

KADERİMİN OYUNU DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Genç yaşında iki çocuğuyla mücadele veren, tüm yoksunluğuna rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin hayatı, gözünden sakındığı kızı Nergis’in başına gelen felaketle tepetaklak olur. Bunun üzerine kızını korumak uğruna, çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. İnsani duygularla onlara yardımcı olan ve arabasına alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve çocuklarının kaderini değiştireceğinden henüz habersizdir. Mahir sayesinde Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

KADERİMİN OYUNU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çekimleri Amasya'da başlayan Kaderimin Oyunu dizisinin, İstanbul'da devam ediyor.

 

Yorumlar