Kuruluş Osman 72. bölüm canlı izle! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle!

Atv'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde heyecan dorukta. Bu bölümde Osman Bey ve Alpleri, gizlice girdikleri Bilecik Kalesi'nde ölümcül bir operasyona girişir. Kuruluş Osman 72. bölüm kesintisiz izlemek için ayrıntılar merak ediliyor. ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle ayrıntıları haberde yer alıyor.

Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 72. bölüm canlı izle! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle!
24.11.2021 17:46

Her hafta milyonlarca insan tarafından yakından takip edilen dizilerden biri olan Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde, Papaz Gregor'u kullanarak Söğüt'ü ele geçirmeyi planlayan tekfurlar, Osman Bey'e yeni bir darbe vurmaya hazırlanır. Seyirciler bu heyecanlı anları kaçırmamak için ATV ile Kuruluş Osman 72. bölüm canlı izle detaylarını merak ediyor.

KURULUŞ OSMAN 72. BÖLÜM CANLI İZLE

KURULUŞ OSMAN 72. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Osman Bey ve Alpleri, gizlice girdikleri Bilecik Kalesi'nde ölümcül bir operasyona girişir. Osman Bey'in kaleye sızmasını sağladığı ve Tekfur Rotagus'a ulaşmayı başaran Turgut Bey ise büyük bir tehlikenin pençesindedir.

Nikola, Mari ile evlenmek istiyor

Papaz Gregor'u kullanarak Söğüt'ü ele geçirmeyi planlayan tekfurlar, Osman Bey'e yeni bir darbe vurmaya hazırlanır. Tekfur Nikola'nın Mari Kosses'le evlenmek istediğini açıklaması ortalığı karıştırır. Osman Bey kaçırılan ve din değiştirmeye zorlanan Türkmen çocukları kurtarabilmek için zekice bir plan yaparak tekfurları savaş meydanında alt etmek ister.

Osman Bey kaleden nasıl çıkacak?

Osman Bey ve alpleri Bilecik Kalesi'nden nasıl çıkacak? Tekfurların Papaz Gregor ile iş birliğinin sonuçları ne olacak? Osman Bey'in tutsak çocukları kurtarmak için herkesi şaşırtacak hamlesi ne? Mari Kosses, Tekfur Nikola'nın kendisi ile evlenmek istemesine nasıl tepki verecek? Kayı Obası'ndaki hainlerin akıbeti ne olacak?

Kuruluş Osman son bölüm izlemek için tıklayın...

Yorumlar