Kuruluş Osman sezon finali ne zaman? Kuruluş Osman sezon finali tarihi belli oldu

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın yeni bölümü bu akşam ekranlara geliyor. Osman Bey'in büyük intikamını aldığı bu bölümde seyirci heyecana doyacak. Dizinin takipçileri, Burak Özçivit'in başrolünde oynadığı Kuruluş Osman sezon finali ne zaman? Kuruluş Osman sezon finali tarihi belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
09.06.2021 18:18

Çarşamba akşamları ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisi bomba bir bölümle ekrana geliyor. Senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın kaleme aldığı genel yönetmenliğini de Metin Günay'ın üstlendiği Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman ikinci sezonunun final bölümüne sayılı günler kaldı. İzleyiciler Kuruluş Osman sezon finali ne zaman diye merak ediyor.

KURULUŞ OSMAN SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi çarşamba akşamları izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. İkinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinde yer alan "Kuruluş Osman" için karar alındı.

kuruluşosman

Kara Şaman Togay'dan intikam almak için and içen Osman Bey dizinin 62’nci bölümünde nihayet bu dileğine kavuşur.

Bamsı Bey’in intikamını alan Osman Bey'i zor duruma düşürmek isteyen Moğol Valisi Yargıcı Kayı Obası’nın üç yıllık vergisini üç gün içinde ödemesini talep eder.

Togay’ın elinden kaçırılıp infaz edilmesine sinirlenen Moğol Valisi Yargıcı, İnegöl Kalesi’ne giderek Nikola ile görüşüp desteğini sunar.

Moğollardan gelecek dev ordunun planlarını yapan Nikola zaman kaybetmeden harekete geçer.

Osman Bey bu ittifakı bozmak için elini çabuk tutması gerektiğini düşündüğü anda Malhun Hatun’un verdiği müjde onu sevince boğar.

kuruluşosman

Çarşamba akşamı ekranlara gelecek bölümde Malhun Hatun’un Osman Bey’e verdiği müjde ve yaşanan gelişmeler karşısında Osman Bey'in nasıl hareket edeceği merak ediliyor.

KURULUŞ OSMAN SEZON FİNALİ TARİHİ BELLİ OLDU

Dizinin son bölümün olacakları da aktardıktan sonra gelelim son habere; Burak Özçivit'in başrolünü oynadığı sevilen dizide sezon finali tarihi belli oldu.

KURULUŞOSMAN

Gelen son haberlere göre; tarihi dönem dizisi Kuruluş Osman 23 Haziran Çarşamba günü 64. bölümü ile sezon arasına girecek.

Sevilen dizi yeni sezonu ile eylül ayında ekranlarda olmaya devam edecek.

Yorumlar