Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor 2021? Kuruluş Osman yeni bölüm akşam var mı, yok mu?

Ekranların en çok izlene yapımlarından biri olan Kuruluş Osman yeni sezonu sabırsızlıkla bekleniyor.  Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizi 3. sezonda yeni oyuncuların katılımı ile ekranlara gelmeye devam edecek. Dizinin hayranları Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor 2021? sorusuna yanıt arıyor. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm akşam var mı, yok mu?

Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlıyor 2021? Kuruluş Osman yeni bölüm akşam var mı, yok mu?
22.09.2021 13:53

Çarşamba akşamları izleyenleri ekan başına kilitleyen, aksiyon ve maceracanın eksik olmadığı Kuruluş Osman dizinin yeni bölümleri için geri sayım başladı. Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı dizinin yapımcılığını Mehmet Bozdağ üsleniyor. Diğer dizilerin yeni sezon bölümlerinin başlaması üzerine Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacağı merak edilenler arasında yer alıyor. Projenin takipçileri Kuruluş Osman yeni bölüm akşam var mı, yok mu? diye merak ediyor.

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM YENİ BÖLÜM VAR MI?

2 sezondur ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman 3. sezonda 65. bölümü ile seyircisinin karşısına çıkacak. Kuruluş Osman yeni sezonun ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı. Konuyla ilgili atv ve yapımcı Mehmet Bozdağ'dan resmi bir açıklama yapılmadı.

Seyircilerin merak ettiği sorunun cevabına gelince Kuruluş Osman'ın yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak.

Dizinin yeni sezon çekimleri 30 Ağustos'ta başlamıştı. 

Kuruluş Osman'ın yeni bölümlerinin Eylül ayının sonu veya Ekim ayının başında başlaması bekleniyor.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dukas ve ordusunun uç bölgesine gelişiyle kaçınılmaz hale gelen büyük savaş öncesinde Osman Bey, Türkmen beylerinin desteğini arkasına almıştır ve Selçuklu Sultanı Mesud'un söz verdiği gibi ordusuyla gelmesini beklemektedir. Diğer yanda Dukas ve Nikola, uç bölgesindeki Türk varlığını tümüyle bitireceğini düşündükleri büyük muharebe öncesinde tüm hazırlıklarını tamamlamıştır. Bölge tekfularının askerlerinin Dukas'ın birliklerine katılması ile Bizans ordusu devasa boyutlara ulaşır. Büyük savaş öncesi Osman Bey, düşmanın mühimmat koluna yaptığı baskın ile dengeleri değiştirmeyi planlarken, Nikola'nın obadaki ajanı Zoe ise haince planını uygulamaya koyarak Malhun Hatun'u hedef alır. Büyük savaş günü gelip çattığında Konya'dan gelen bir haber tüm dengeleri değiştirecektir... Osman Bey, Malhun Hatun'dan beklediği müjdeyi alır ve hasretle beklediği evladını kucağına alarak büyük bir sevinç yaşar.

 

Yorumlar