Leyla ile Mecnun ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak? Yeni Leyla belli oldu

TRT1 ekranlarında yayınlanırken fırtına estiren Leyla ile Mecnun dizisi yeniden çekiliyor. Absürd-komedi türündeki dizinin yeniden başlaması için seyircilerden yoğun talep vardı. Oyuncu kadrosunu büyük oranda koruyan dizinin yeni Leyla'sı da belli oldu. Dizinin hayranları ise Leyla ile Mecnun ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak? gibi sorulara yanıt arıyor.

Google Haberlere Abone ol
Leyla ile Mecnun ne zaman başlıyor, hangi kanalda yayınlanacak? Yeni Leyla belli oldu
10.06.2021 00:22

İlk olarak 2011 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisi ekranlara geri dönüyor. Seyircisi ile buluşmak için gün sayan dizinin yeni bölümlerinde kimlerin rol alacağı belli oldu. Kadro neredeyse aynı kalırken Leyla karakterinde değişikliği gidildi. Yeni Leyla'yı ise yönetmen Onur Ünlü açıkladı. Dizi sever de Leyla ile Mecnun ne zaman başlacağını ve hangi kanalda yayınlanacağını sorguluyor.

Bir süredir yeniden yayımlanacağı konuşulan Leyla ile Mecnun aynı kadrosuyla yeniden sevenleri ile buluşuyor.

leylailemecnun

LEYLA İLE MECNUN NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Acun Ilıcalı, Leyla ile Mecnun dizisi hakkında flaş açıklamada bulundu. Dizinin aynı kadro ile yeniden çekileceği ve kısa sürede EXXEN'de yayımlanacağını açıkladı.

Konu hakkında gazeteci Birsen Altuntaş, ''Sevenlerinin geçen aylarda 10. yaşını kutladığı "Leyla ile Mecnun" dizisinin bu yaz Exxen için yeniden çekilecek olması büyük heyecan yaratmıştı. Onur Ünlü eski ekibi toplamak için kolları sıvamıştı. Dizinin ekibi yeni bir değişiklik olmazsa 26 Haziran'da sete çıkacak." ifadelerine yer verdi

YENİ LEYLA BELLİ OLDU

TRT 1’deki hakları Exxen’e geçen ve çekimleri halihazırda devam eden Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sının kim olacağı açıklandı.

leylailemecnun


2014 yılında ekranlara veda eden Leyla ile Mecnun dizisinin, EXXEN platformu üzerinde yayınlanmak için tekrar çekimlerinin başladığı duyurulmuştu.

 

Dizinin 7 yıl aradan sonra geri dönmesiyle beraber Leyla karakterine kimin hayat vereceği de merak konusu olmuştu.


Dizinin yönetmenliğini yapacak Onur Ünlü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni Leyla'yı duyurdu. Oyuncu Deniz Işın ile fotoğrafını paylaşan Ünlü, ''Aa bak yeni Leyla!'' notunu düştü.


Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi televizyon dizileriyle tanınan 29 yaşındaki oyuncu Deniz Işın bu kez dijital platformla izleyicilerinin karşısına çıkacak.

 

Yorumlar