Masterchef'te dokunulmazlığı kim kazandı 27 Ağustos? Masterchef'te eleme adayları kimler oldu?

Masterchef'te dün yarışmacılar Olimpiyatta yarışan Milli Sporcularımıza yemek hazırladılar. Masterchef'te 27 Ağustos gecesi eleme adayları ve dokunulmazlığı kim kazandı? belli oldu. Masterchef'te yarışmayı kaybeden takım 2 eleme adayı belirledi, geçtiğimiz günlerde 4 isim daha belli olmuştu. İşte detaylar...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Masterchef'te dokunulmazlığı kim kazandı 27 Ağustos? Masterchef'te eleme adayları kimler oldu?

Masterchef'te dün ana kadrodaki isimler Mehmet, Somer ve Danilo şefin eşliğinde 2020 Tokyo Olimpiyatlarına katılan ve madalya alan sporculara yemekler hazırladı. Milli sporcularımız Masterchef'te kırmızı ve mavi takımdan birer ismi kazanan olarak belirledi. Yarışmayı merakla takip edenler Masterchef'te eleme adayları kimler? Masterchef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER? 

Görkem, Hamza, Tunahan, Burcu, Tahsin, ve Safanur oldu.

masterchef'te dokunulmazlığı

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Milli Olimpik sporcularımızın mavi ve kırmızı takım yarışmacılarının hazırlamış olduğu menüyü tadan sporcularımızın verdikleri oyların toplamına göre günün dokunulmazlık oyununu kazanan takımı kırmızı takım oldu.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda başarısız olan mavi takım ise yoluna bireysel dokunulmazlık oyununda devam etti. Bireysel dokunulmazlık oyununda en başarılı tabağı hazırlayan isim Hasan oldu ve bireysel dokunulmazlık zırhını kazandı.

Yorumlar