Masumlar Apartmanı 33.Bölüm full canlı izle | Han, Naci’yi doktora götürür

TRT 1'in en çok sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı 33.Bölümle ekrana geliyor. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek kurgulanan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünde, Han, sonunda Naci’yi doktora götürür ancak hiç beklemediği bir durumla karşılaşır ve panikler.

Google Haberlere Abone ol
11.05.2021 19:23

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlanan Masum Apartmanı dizisi yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar gibi oyuncuların rol aldığı dizi her yayınlandığı günlerde izleneme rekorları kırıyor.

MASUMLAR APARTMANI  33. BÖLÜM CANLI İZLE

MASUMLAR APARTMANI  33. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Masumlar Apartmanı yine dopdolu bir bölümle ekrana geliyor.

Yeni bölümde; Han, sonunda Naci’yi doktora götürür ancak hiç beklemediği bir durumla karşılaşır ve panikler.

Safiye ise evde Okşan’la baş etmeye çalışırken bir yandan da Anıl’dan öğrendiklerinin şoku içindedir. Her zamanki gibi Gülben duruma el atar fakat işler daha da karışır.

masumlar

Han, başına gelecekleri kabullenmiş, artık kaçınılmaz sonu geciktirme derdindedir. İnci’yle baş başa şehirden biraz uzaklaşmak ister. Gittikleri yerde İnci’nin söylediği şey ise içinde bulunduğu çıkmazın karanlığına güneş gibi doğar.

masumlar

MASUMLAR APARTMANI  32. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han, başındaki dertlerin hangi biriyle uğraşacağını bilemezken İnci’yle Barış arasındaki samimiyet karşısında çileden çıkar. Hikmet isteme hazırlıkları için herkesi seferber eder ve sonunda tüm aile toplanıp Memduh’un evine giderler. İnci’nin yeni işinin kutlama yemeğini fırsat bilen Gülben ve Neriman ise farklı planlar yapar. Ancak herkes dışardayken Hikmet’in gizlice yaptığı bir şey büyük bir krize yol açar. Bu kriz, Han’ın radikal bir karar almasıyla sonuçlanır. Han’ın emrivakisi, Safiye’yi delirme noktasına getirir. Naci ise tedavi konusunda Han’ın istediklerini yapacağını söyler. Ancak bir şartı vardır.

 

 

Yorumlar