MHP Kadirli İlçe Teşkilatının köy toplantıları miting havasında gerçekleşiyor

Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Başkanlığınca düzenli olarak organize edilen köy toplantıları miting havasında ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşmekte.

Google Haberlere Abone ol
MHP Kadirli İlçe Teşkilatının köy toplantıları miting havasında gerçekleşiyor
16.11.2021 13:30

En son Yoğunoluk Köyünde organize edilen istişare toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Başkanı Av. Alptekin Uçmak;

"Sözlerime Sayın Genel Başkanımız Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli'nin sözleri ile başlıyorum -"Milliyetçi Hareket Partisi nerede diye soranlara diyorum ki, görmesini bilenler için her taraftayız, Anadolu’nun yollarındayız, tarlaya kazınmış izdeyiz, nasırlı ellerdeyiz, solgun yüzlerdeyiz, harman yerlerindeyiz..."- Cumhur İttifakının ruhuna uygun olarak, sizlerden gelen istek, öneri ve sorunları dinleyerek çözüm konusunda istişarede bulunacağız. Sizlerden gelen tüm sorun ve taleplerin takipçisi olacağız. Milliyetçi Hareket Partisi Kadirli İlçe Teşkilatı olarak Liderimizin memleketinde sizlerin her daim hizmetinde olacağız” dedi.

Toplantıya MHP İlçe Yönetim kurulu üyeleri, Kadirli Ülkü Ocakları İlçe Başkanı ve yönetimi, MHP İl Genel Meclis Üyeleri, MHP Belediye Meclis Üyeleri, Yoğunoluk Köyü Muhtarı ile kalabalık bir vatandaş grubu katıldı.

Yorumlar