Nadide Hayat ne zaman, nerede çekildi? Nadide Hayat filminin oyuncuları kimler, konusu ne? 

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın üstlendiği Nadide Hayat filmi bugün gündüz kuşağında izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerinde Demet Akbağ ve Yetkin Dikinciler'in yer aldığı Nadide Hayat filminin ne zaman ve nerede çekildiği merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Nadide Hayat ne zaman, nerede çekildi? Nadide Hayat filminin oyuncuları kimler, konusu ne? 
27.08.2021 01:56

Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Nadide Hayat filmi bugün saat 14.00te atv ekranında yayınlanacak. Nadide Hayat filminin oyuncuları kimler, konusu ne? Filmde 30 yıllık hayat arkadaşını beklenmedik bir biçimde kaybeden Nadide Hanım'ın başından geçenlerin anlatıldığı Nadide Hayat filminin oyuncuları ve konusu araştırılanlar arasında.

NADİDE HAYAT FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmen koltuğuna Çağan Irmak'ın oturduğu Nadide Hayat'ın başrolünde Demet Akbağ yer alırken kadroda kendisine Yetkin Dikinciler, Efecan Şenolsun, Gizem Erdem Ümit Erlim, Sadi Celil Cengiz, Sevil Akı, Burak Can, Batuhan Begimgil, Çisem Çansı, Ali Karagöz, Tarık Tarcan isimler eşlik ediyor.

NADİDE HAYAT FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Nadide Hanım, 30 yıllık hayat arkadaşını ani biçimde kaybedince, hayat karşısında ne istediğinin boşluğunu yaşar. Bir dönem kendisine hobiler edinmeye çalışsa da, hepsi birer geçici heves olarak kalır. Dikiş kursundan, koroya; gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulayan Nadide Hanım, gazetede gördüğü bir haberle önce kendisini okul sıralarında, ardından mavi sulara atar. Bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile “yeni bir başlangıca” yelken açar!

NADİDE HAYAT FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

2015 yılında vizyona giren Nadide Hayat filminin çekimleri İstanbul Üniversitesi'nin yanı sıra Muğla'da gerçekleştirildi.

Yorumlar