Prof. Dr. Serhat Fındık kimdir? Serhat Fındık kaç yaşında, nereli?

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Prof. Dr. Serhat Fındık ve Op. Dr. Bilgehan Bilge, aşılama ve PCR testiyle ilgili ortak basın açıklaması düzenledi. Aşı karşıtı olarak bilinen Prof. Dr. Serhat Fındık'ın hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki, Prof. Dr. Serhat Fındık kimdir? Serhat Fındık kaç yaşında, nereli?

Google Haberlere Abone ol
Prof. Dr. Serhat Fındık kimdir? Serhat Fındık kaç yaşında, nereli?
15.09.2021 23:19

Son dönemde koronavirüs aşı karşıtları sosyal medyada gündem olmaya çalışıyor. Aşı karşıtı olarak bilinen Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serhat Fındık, Fatih Erbakan ile basın toplantısına katıldı. Vatandaşlar Twitter paylaşımlarıyla gündeme gelen Prof. Dr. Serhat Fındık'ın kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılıyor.

PROF. DR. SERHAT FINDIK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Serhat Fındık 8 Mart 1969 yılında dünyaya geldi. Serhat Fındık, ilk ve orta öğrenimini İzmit'te tamamladı. Serhat Fındık 1986 yılında Hacettepe Tıp (ingilizce) Fakültesi'ni kazandı. 1993 yılında mezun olan Serhat Fındık Hacettepe Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda ihtisasa başladı ve 1997 yılında uzman unvanını kazandı.

Serhat Fındık Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde ve Amerika Birleşik Devletleri'nde Chicago ve Nashville'de akademik kariyerini sürdürdü. 2004 yılında American College of Chest Physicians'ta "Fellow" unvanı aldı. 2005 yılında Doçent 2012 yılında da Profesör unvanlarını aldı.

Yorumlar