Recep İvedik 4 nerede. ne zaman çekildi? Recep İvedik 4 filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Şahan Gökbakar’ın en çok güldüren filmlerinden biri olan Recep İvedik 4 filmi bu akşam yeniden televizyon ekranlarında seyircisi ile buluşacak. Yönetmenliği ve senaristliği Togan Gökbakar’ın yaptığı filmde Recep İvedik, mahallenin tek alanı futbol alanı olan arsayı kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Seyirciler ise Recep İvedik 4 nerede, ne zaman çekildiğini merak ediyor

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Recep İvedik 4 nerede. ne zaman çekildi? Recep İvedik 4 filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Vizyondayken izlenenme rekorları kıran Recep İvedik 4 filmi bu akşam saat 20.00'de Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşacak. Filmin ayrıntıları öğrenmek isteyen izleyiciler komedi türündeki bu filmde Recep İvedik'in mahallenin çocukları için uzak diyarlarda yapılan bir yarışmaya katılacaktır. Bu yarışmada Recep İvedik'in başından geçenler filmin konusu oluşturmaktadır. Yerli yapım severler ise Recep İvedik 4 filminin oyuncu kadrosunu merak ediyor.

RECEP İVEDİK 4 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Şahan Gökbakar Recep İvedik
Ali İhsan Varol Ali İhsan Varol
İrfan Kangı İrfan Bey (Issız ada sunucusu)
Cem Korkmaz Halil İbrahim
Barış Bulut Taylan
Ece İncebay Aslıhan
Ekrem Aral Tuna Arif
Aziz Karakaya Apaçi Serkan
Berna Üçkaleler Simge
Serkan Sağdıç Burak
Caner Tanrıverdi Cenk
Gülşah Yanaş Gaye
Halil İbrahim Yılmaz Necati

RECEP İVEDİK 4 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Recep İvedik, mahallesindeki çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaktadır. Antremanlar için, kendisinin de küçüklüğünden beri futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı kulanmaktadırlar. Recep, bu arsanın bir müteahhite satıldığını öğrenir. Mahalle ve çocuklar için çok değerli olan bu arsayı kaybetmemek için kendi başına satın almaya karar verir. Bulduğu yöntemlerle (Kahve ahalisinden para toplamak, Bankadan İhtiyaç Kredisi çekmeye çalışmak, Böbreğini ve diğer organlarını satmaya çalışmak) arsanın parasını toparlayamayınca, çareyi büyük ödüllü bir yarışmaya katılmakta bulan Recep’i maldivlerde zorlu ve kahkaha dolu bir macera beklemektedir.

RECEP İVEDİK 4 FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Recep İvedik 4 filmi Maldivler'de çekildi. Film aslında önce Kilyos'ta çekilecekti. Daha sonra aldıkları kararla Maldivler'de çekildi. Recep İvedik 4 filmi için Maldivler'de yer alan Robinson ve Fun adlı iki adada 20 gün boyunca çalışma yapıldı.

2014 yılı yapımı olan Komedi türündeki Recep İvedik 4 filmi bir devam filmi olarak sinema salonlarında yer almıştı

Yorumlar