Sabah Yıldızı filmi konusu ne, oyuncuları kim? Sabah Yıldızı filmi ne zaman, nerede çekildi?

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Türker İnanoğlu'nun üstlendiği, senaryosunu Bülent Oran'ın yazdığı Sabah Yıldızı filmi bugün sinema severlerle buluşuyor. Evlenmek zorunda kaldığı bir adama daha sonra âşık olan bir kadının hikâyesinin anlatıldığı Sabah Yıldızı filminin oyuncuları ve ne zaman çekildiği merak ediliyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Sabah Yıldızı filmi konusu ne, oyuncuları kim? Sabah Yıldızı filmi ne zaman, nerede çekildi?

Başrollerinde Türk sinemasının en çok sevilen isimlerinden Ediz Hun ve Filiz Akın'ın yer aldığı Sabah Yıldızı filmi 360 TV'de ekranlarında yayınlanıyor. Melodram türündeki filmin ayrıntıları merak konusu oldu. Peki, Sabah Yıldızı filmi konusu ne, oyuncuları kim? Sabah Yıldızı filmi ne zaman, nerede çekildi? Merak edilen ayrıntılar...

SABAH YILDIZI FİLMİNİN KONUSU NE?

Filmde, evlenmek zorunda kaldığı bir adama daha sonra âşık olan bir kadının hikâyesi anlatılır. Çocukken kimsesiz kalan Nevin’e akrabası olan Mehmet Bey sahip çıkar. Yıllar sonra Mehmet Bey de hayatını kaybeder. Bunun üzerine Nevin, kendisine bir süre önce yüklü bir miktar miras kaldığını öğrenir. Ancak Mehmet Bey bu mirası Nevin’den saklamıştır. Miras ünlü bestekâr Nevzat ile Nevin’e beraber kalmıştır. Mirasın alınması için de akraba olan Nevin ve Nevzat’ın evlenmesi şart koşulmuştur. Mehmet Bey de bu durumu Nevin’den gizlemiş sahte bir kadınla Nevzat Bey’i evlendirmiştir. Nevin, hak ettiği mirası almak için elinden geleni yapacaktır. 

SABAH YILDIZI FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Birçok ünlü ismin rol adığı Sabah Yıldızı filminin oyuncuları şöyle:

Ediz Hun 
Filiz Akın
Gülsüm Kamu 
Nubar Terziyan
Feridun Çölgeçen
Renan Fosforoğlu
Mahmure Handan
Funda Gürçen
Hüseyin Zan

SABAH YILDIZI FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ? 

1968 yılında vizyona giren Sabah Yıldızı filminin çekimleri İstanbul'un çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilmiştir.

Yorumlar