Türkçe Düşün
İstanbul
AÇIK
30°
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce
Türkgün Siyaset MHP Tokat’ta kurultaylarını tamamladı

MHP Tokat’ta kurultaylarını tamamladı

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanlığı ilçe kurultaylarından sonra Tokat İl Teşkilatı 14.  Genel Kurulu tamamladı. Mustafa İpek yeniden il başkanı olarak seçildi. MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, kurultayda yaptığı konuşmada “Kararlılıkla Türkiye Yüzyılına…” vurgusu yaptı.

3 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
MHP Tokat’ta kurultaylarını tamamladı

YÜCEL BULUT: “CUMHUR İTTİFAKININ YERELDE TEMSİLCİLERİYİZ”

MHP Tokat İl Teşkilatı 14. Genel Kurulunda konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Gelenekle geleceği birleştirdik. Yarım asırlık bir siyasi tarihi aynı zamanda 1000 yıllık bir birikimin devamıyız” dedi.

TAM BAĞIMSIZ TÜRKEYİ

İslami değerlerle Türklüğün onurunun mayalandığını ifade eden Yücel Bulut, “Kurultaylarımızda Anadolu insanının buluşmasına şahitlik ediyoruz. Türkiye Yüzyılının kapısını sonuna kadar aralıyoruz. Yeni bir il başkanını seçmeyeceğiz, aynı zamanda tam bağımsız Türkiye meşalesini taşıma sözünü de vereceğiz. 100. yılını kutladığımız devletimizin kâinatın son gününe kadar taşıyacağız” şeklinde konuştu.

ÜÇ HİLALİ DİK TUTTAK

Türk milliyetçilerinin tam 54 yıldır üç hilal sancağını taşıdıklarını kaydeden Bulut, “Örnek aldığım ülkücü büyüklerim, Türkmen yuvası Tokat’ta Türklüğün var olabilmesi için kavgası verdiniz. Sizin mücadeleniz tüm Türkiye'ye örnek olmuştur. Tokat'ta üç hilali her zaman dik tuttuk” diye konuştu.

BAHÇELİ’NİN DİK DURUŞU

Yapılan seçimler hakkında da bilgi veren Yücel Bulut, “64 bin oyu köy köy gezerek, sıkılmadık el bırakmayarak, 92 bin oy bandına kadar taşıdık. Çok cüzi bir oyla ikinci milletvekilini kaçırdık. Bu imanı ve rahmani mücadele veren ülkücülerin başarısıdır. Genel Başkanımız Bilge Lider Devlet Bahçeli’nin duruşunu, Türklüğün duruşu olduğunu anlatarak bu başarıyı elde ettik.” dedi.

TÜRKİYE’NİN İSTİKBALİ

Bulut konuşmasının son kısmında, “Muhterem Genel Başkanımız ve Muhterem Cumhurbaşkanımızın ikbal ve istikbal için tesis ettikleri Cumhur ittifakının yerelde temsilcileriyiz. Cumhur ittifakının ilkelerini burada muhafaza ettik. Bundan sonra da yerel seçimlerde de başarı çıtasını hak ettiğimiz yere getireceğiz. Partimizin kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş'i de rahmetle anıyorum. Yerel seçimlere hassasiyetle hazırlanacağız. Bir aile hukuku oluşturduğunuz için teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

MUSTAFA İPEK TEKRAR BAŞKAN

Genel kurul sonrasında MHP İl Yönetimine şu isimler seçildi:

Mustafa İpek, Ahmet Akcan, Ahmet Gül, Ahmet Keser, Alparslan Tezcan, Dursun Yazar, Durdane Susar, Emre Çevirgen, Enes Kılıç, Fatih Buzlukluoğlu, Fatih Karameşe, Harun Alhun, Haydar Duman, İlyas Tonbul, Mahmut Gülhan, Musa Özdemir, Mustafa Gündüz, Mustafa Kaya, Satılmış Çakıcı, Şivan Coşar, Şükrü Tokel, Tarık Ağca, Turan Dama, Ünal Ekinci, Yavuz Uzamış.

Yedek Yönetim Kurulu

Abdullah Akbaba, Abdullah Sevim, Adem Şahin, Ahmet Tunç,  Alim Yıldırım, Betül Efkarlıoğlu, Duran Kut, Durmuş Yılmaz, Ekrem Ant, Fatih Özer, Fatih Sert, Halil Şahin, Hasan Akyüz, Hasan Aldır, İbrahim Ad, İsmail Aktaş, Koray Akgün, Melih İroç, Orhan Yılmaz, Ömür Yavuz, Selçuk Tezcan, Serdar Çalışkan, Süleyman Yıldız.

Disiplin Kurulu Asil / Yedek

Suat Cımbız, Ahmet Leblebicioğlu, Hüseyin Korkmaz, Kadir Türk, Nazım Güneş, Sefer Alpat, Selahattin Düzlek, Abdülkadir Yarar, Cengiz Sönmez, Kadir Şahin, Mehmet Aksel, Mevlüt Ayvar, Necdet Yarar, Vedat Bozdemir.

Üst Kurul Delegeleri (Asil)

Mustafa İpek, Ahmet Akcan, Ahmet Ziraatçı, Ali Fuat Piray, Azmi Yıldırım, Duran Kut, Dürdane Susar, Erol Şimşek, Ertuğrul Karagöl, Haydar Duman, İlhan Köten, Mehmet Akif Öz, Murat Yücel, Musa Özdemir, Mustafa Kaya, Okan Bayram, Satılmış Çakıcı, Selçuk Tercan, Şenol Ayten, Yılmaz Gök. (Yedek). Fatih Karameşe, Tarık Ağca, Hasan Akyüz, Emre Çevirgen, Mahmut Gülhan, Turan Dama.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Gordion Antik Kenti artık Dünya Mirası

Gordion Antik Kenti artık Dünya Mirası