Türkçe Düşün
İstanbul
AÇIK
26°
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce
Türkgün Siyaset Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanları Eğitim Programı kapsamında peş peşe oturumlar gerçekleşti

Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanları Eğitim Programı kapsamında peş peşe oturumlar gerçekleşti

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın, il başkanlarına yönelik 'eğitim' programı başladı. Bu kapsamda “Milliyetçi-Ülkücü Hareket ve MHP’nin Tarihi Hakkında Notlar” Küreselleşme, Siyasal İletişim ve Liderlik” ve “MHP’nin Adalet, Hukuk, Demokrasi Anlayışı ve Bu Alanda Önemli Katkıları ” oturumları gerçekleşti.

2 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanları Eğitim Programı kapsamında peş peşe oturumlar gerçekleşti
KAYNAK: Haber Merkezi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın, il başkanlarına yönelik eğitim programı başladı. Program kapsamında, Ülkü Ocakları il başkanlarına “Milliyetçi-Ülkücü Hareket ve MHP’nin Tarihi Hakkında Notlar” Küreselleşme, Siyasal İletişim ve Liderlik” ve “MHP’nin Adalet, Hukuk, Demokrasi Anlayışı ve Bu Alanda Önemli Katkıları ” hakkında sunumlar gerçekleştirildi.

MHP Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığının koordinesinde yapılan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın, il başkanlarına yönelik eğitim programı başladı.

Semih Y

Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanları Eğitim Programı kapsamında “Milliyetçi-Ülkücü Hareket ve MHP’nin Tarihi Hakkında Notlar” oturumu MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Edip Semih Yalçın tarafından gerçekleştirildi.

Zuhal T

Bir diğer oturum, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Zühal Topçu tarafından gerçekleştirildi. Topçu  “Küreselleşme, Siyasal İletişim ve Liderlik” konuları hakkında konuşma yaptı.

G Ochk Lf W Y A Ax L Cf

“MHP’nin Adalet, Hukuk, Demokrasi Anlayışı ve Bu Alanda Önemli Katkıları ” oturumu MHP MYK Üyesi, Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörü Doç. Dr. Turan Şahin tarafından gerçekleştirildi.

Whatsapp Image 2024 05 26 At 16.28.02

Ülkü Ocakları İl Ocak Başkanları Eğitim Programı kapsamında MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Zühal Topçu ve MHP MYK Üyesi, Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörü Sayın Doç. Dr. Turan Şahin başkanlığında oluşturulan gruplar tarafından “Siyasette sorun çözme ve karar verme”, "Şehirlerimizin gelişmesine katkı sunacak politika önerileri üzerine değerlendirmeler" başlıklı oturumlar gerçekleştirildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *