Toroslar'ın tabelaları Büyükşehir'in deposunda

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Toroslar Belediyesi’nin ilçede bulunan ayaklı tabelalarını sökerek Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı’na bağlı Marangoz Atölyesi deposuna kaldırttı. Tabelalar kırılırken, Başkan Yılmaz’ın fotoğraflarının da yırtıldığı görüldü.

Toroslar'ın tabelaları Büyükşehir'in deposunda
29.08.2019 17:26

Birkaç gün önceki basın toplantısında “Tüm belediyelerle uzlaşı halinde çalışmak, kent adına çalışmalar yapma noktasında birleşmemiz lazım” diyen Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in bu hamlesi karşısında alacağı tavır ise merak konusu oldu.


Üzerinde Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın fotoğrafının ve belediye logosunun bulunduğu tabelalar, Büyükşehir Belediyesi Marangoz Atölyesi deposu önünde yerlere atılmış şekilde görüntülenirken, Toroslar ilçesindeki ayaklı tabelaları söktüren ve kıran Mersin Büyükşehir Belediyesi, kentin dört bir yanına ise kendi tabelalarını yerleştirmeye devam ediyor. Şehirdeki tüm otobüsler, bilboardlar, duraklar ve direklerde Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in fotoğrafları bulunurken, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın fotoğraflarının olduğu tabelaların sökülmesi, akıllarda soru işareti bıraktı.

Yorumlar