Twitter'da yeni özellik! Videolu retweet...

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, iOS cihazlardaki uygulamada yeni bir özelliği test ediyor.  

Abone ol

Popüler sosyal medya platformu Twitter, kullanıcıların geniş kitlelere ulaşmasına imkan tanıyor. Mikroblog sitesi, kullanıcılarına artık retweet için üçüncü bir seçenek de sunuyor. iOS (iPhone) uygulamasında retweet butonuna dokunulduğunda ‘tepki ile alıntıla’ seçeneği çıkıyor. Bu seçenek video çekerek retweet etmenizi sağlayacak.

Video ile retweet ettiğiniz orijinal tweet ise videonun önünde yer alacak. Bununla birlikte, tepki videolarının uzunluğu hakkında henüz bir açıklama yok. Muhtemelen tweet’lerdeki videoların uzunluğuyla aynı olacak.

Memura 2022 temmuz zammı için tablo netleşti: İşte meslek meslek zamlı memur maaşları Bu besin beynin en önemli gıdası seçildi! İşte beyni koruyan ve bitiren besinler... Kadın kılığına girip kızının sevgilisine randevu verdi! Öldürüldü Kızın itirafı olay oldu: ‘Sana insanlar...’ Dünyayı ayağa kaldıran katilin sırrı ortaya çıktı! Kadın kıyafetleri giyip poz vermiş... O görüntülere valilikten açıklama geldi