İki Gönül Bir Oluversin Gari nerede çekildi? İki Gönül Bir Oluversin Gari filminin konusu nedir?

Komedi serisi olan Oluversin Gari projesinin sonuncusu olan İki Gönül Bir Oluversin Gari filmi  26 Temmuz Pazartesi saat 20.00'de Fox TV izleyicisinin karşısına  geçiyor. Bayram boyunca seyircilere keyifli anlar yaşatan İki Gönül Bir Oluversin Gari filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. TV’de ilk kez yayınlanacak olan filmde Güney ile Derya'nın mutlu sona erişip erişmeyeceği de seyirciler tarafından sorgulanıyor.

Google Haberlere Abone ol
İki Gönül Bir Oluversin Gari nerede çekildi? İki Gönül Bir Oluversin Gari filminin konusu nedir?
25.07.2021 10:35

Başrollerinde Birand Tunca, Aslıhan Malbora ve Tuğba Melis Türk gibi oyuncuların yer aldığı İki Gönül Bir Oluversin Gari, TV'de ilk defa izleyenleri ile buluştu. Yapımcılığını Juli Sanat’ın, yönetmenliğini Hasan Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Cüneyt İnay’ın kaleme aldığı filmin önceki serileri takip edenler bu bölümde ne olacağını sabırsızlıkla bekliyor. Filmde, birçok sürpriz olacak. Bunun yanı sıra seyirciler, İki Gönül Bir Oluversin Gari nerede ve ne zaman çekildiği merak ediliyor.

İKİ GÖNÜL BİR OLUVERSİN GARİ FİLMİ KONUSU NEDİR?

İki Gönül Bir Oluversin Gari filmi Derya, Çilek Tepesi’nden aşağıya sevinçle koşuyor. Derya evin bahçesinde Deniz ile karşılaşır. Derya nefes nefese Güney’in evlilik teklif ettiğini söyler. Deniz sevinçten kalkıp Derya’ya sarılır. Deniz’in ayağa kalktığını gören Derya’nın sevinci ikiye katlanır. Güney, babası Salih’in kaldığı otele gelir. Güney otele gelip ailesine Derya ile evlenmeye karar verdiğini anlatır. Zaten sinirli olan Salih daha fazla sinirlenir. Tartışırlar ve Güney otelden ayrılır. Derya ev hapsindedir.

Sadri, öğrendiklerini ailesine söylemek konusunda kararsızdır. O sırda Güney oraya gelir, Deniz Güney’i hemen evden uzaklaştırır. Evden çıkarken Güney’i gören Sadri tekrar sinirlenir ve tabancasını belinden çıkartıp Güney’i korkutmak için ateş eder. Güney, Derya’yı kaçırmaktan başka çare olmadığını anlar ve ikisi gizlice evlenmeye karar veriler. Seda o sırada bütün olayları öğrenir. Güney’in babasının Derya’nın babasını öldürdüğünü de… Bu bilgi onları ayırmaya yeteceğini düşünüp Güney’in peşine düşer. Sadri ise eşi Hatice ile konuştuktan sonra sözleşmeyi yırtıp jandarmaya gitmeye karar verir.

Güney ve Derya nikahlarını kıyar ve o gece şehirde bir otelde kalırlar. Ertesi gün köye dönüp babasına anlatmaya karar verir. Seda Derya’ların eve gelir, Güney’i kapıda görünce videoyu hemen Güney’e atar ve Güney bu videoyu izler. Evin içinde de Sadri Derya’ya videoyu izletir. Derya gayriihtiyari camdan dışarı, Güney’e bakar. Güney de başını telefondan kaldırıp Derya’ya bakar…

ARTIK OLUVERSİN GARİ FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Artık Oluversin Gari filminin oyuncu kadrosu oldukça geniş. İşte filmde rol alan oyuncular:

Birand Tunca,

Aslıhan Malbora,

Tuba Melis Türk,

Halil İbrahim Kurum,

Ali Rıza Tanyeli,

Kıvanç Baran Arslan,

Tuğçe Karabayır,

Suat Sungur,

Selehattin Taşdöğen,

Hilmi Erdem,

Orçun Kaplan,

Nilgün Karababa

ARTIK OLUVERSİN GARİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Çekim mekanları, doğal ve tarihi güzellikleriyle dikkat çeken Oluversin Gari filminin çekimleri Muğla Milas'ta gerçekleştirildi.

Yorumlar