İki Gönül Bir Oluversin Gari nerede çekildi? Oluversin Gari filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Fox TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Oluversin Gari filmi serisinin sonuncusu olan İki Gönül Bir Oluversin Gari filmi bu akşam yayınlanıyor. Önceki bölümlerde izleyenleri ekran başına kilitleyen İki Gönül Bir Oluversin Gari nerede ve ne zaman çekildiği merak ediliyor. Hasan Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Cüneyt İnay’ın kaleme aldığı filmin ayrıntıları haberde...

Google Haberlere Abone ol
İki Gönül Bir Oluversin Gari nerede çekildi? Oluversin Gari filminin konusu ne, oyuncuları kimler?
26.07.2021 13:58

Birand Tunca, Aslıhan Malbora ve Tuğba Melis Türk'ün başrollerinden yer aldığı İki Gönül Bir Oluversin Gari filmi TV’de ilk kez bu akşam yayınlanacak. Kurban Bayramı süresince izleyenlere keyifli zamanlar yaşatan Oluversin Gari film serisinin sonuncu olan filmde Güney ile Derya'nın mutlu sona erişip erişmeyeceği merak ediliyor. Peki, Oluversin Gari filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Yapımcılığını Juli Sanat’ın, yönetmenliğini Hasan Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Cüneyt İnay’ın kaleme aldığı filmin önceki serileri takip edenler bu bölümde ne olacağını sabırsızlıkla bekliyor. 

İKİ GÖNÜL BİR OLUVERSİN GARİ FİLMİ KONUSU NEDİR?

İki Gönül Bir Oluversin Gari filmi Derya, Çilek Tepesi’nden aşağıya sevinçle koşuyor. Derya evin bahçesinde Deniz ile karşılaşır. Derya nefes nefese Güney’in evlilik teklif ettiğini söyler. Deniz sevinçten kalkıp Derya’ya sarılır. Deniz’in ayağa kalktığını gören Derya’nın sevinci ikiye katlanır. Güney, babası Salih’in kaldığı otele gelir. Güney otele gelip ailesine Derya ile evlenmeye karar verdiğini anlatır. Zaten sinirli olan Salih daha fazla sinirlenir. Tartışırlar ve Güney otelden ayrılır. Derya ev hapsindedir.

Sadri, öğrendiklerini ailesine söylemek konusunda kararsızdır. O sırda Güney oraya gelir, Deniz Güney’i hemen evden uzaklaştırır. Evden çıkarken Güney’i gören Sadri tekrar sinirlenir ve tabancasını belinden çıkartıp Güney’i korkutmak için ateş eder. Güney, Derya’yı kaçırmaktan başka çare olmadığını anlar ve ikisi gizlice evlenmeye karar veriler. Seda o sırada bütün olayları öğrenir. Güney’in babasının Derya’nın babasını öldürdüğünü de… Bu bilgi onları ayırmaya yeteceğini düşünüp Güney’in peşine düşer. Sadri ise eşi Hatice ile konuştuktan sonra sözleşmeyi yırtıp jandarmaya gitmeye karar verir.

Güney ve Derya nikahlarını kıyar ve o gece şehirde bir otelde kalırlar. Ertesi gün köye dönüp babasına anlatmaya karar verir. Seda Derya’ların eve gelir, Güney’i kapıda görünce videoyu hemen Güney’e atar ve Güney bu videoyu izler. Evin içinde de Sadri Derya’ya videoyu izletir. Derya gayriihtiyari camdan dışarı, Güney’e bakar. Güney de başını telefondan kaldırıp Derya’ya bakar…

 ARTIK OLUVERSİN GARİ FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Artık Oluversin Gari filminin oyuncu kadrosu oldukça geniş. İşte filmde rol alan oyuncular:

Birand Tunca,

Aslıhan Malbora,

Tuba Melis Türk,

Halil İbrahim Kurum,

Ali Rıza Tanyeli,

Kıvanç Baran Arslan,

Tuğçe Karabayır,

Suat Sungur,

Selehattin Taşdöğen,

Hilmi Erdem,

Orçun Kaplan,

Nilgün Karababa

ARTIK OLUVERSİN GARİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

mekanları, doğal ve tarihi güzellikleriyle dikkat çeken Oluversin Gari filminin çekimleri Muğla Milas'ta gerçekleştirildi.

ASLIHAN MALBORA KİMDİR, ASLEN NERELİ, KAÇ YAŞINDA, BOYU KAÇ?

Aslıhan Malbora, 1 Mart 1995 yılında Afyon’da dünyaya geldi. eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği Bölümü’nde devam etmektedir. Akademi 35.5 Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi de alan Aslıhan Malbora, Atv ekranlarında yayınlanan; baş rolü Seren Şirince ve Yusuf Çim’in paylaştığı; kadrosunda Şeyla Halis, Serhat Parıl ve Ferzan Hekimoğlu’nun yer aldığı Seven Ne Yapmaz dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

BİRAND TUNCA KİMDİR, EVLİ Mİ, KAÇ YAŞINDA, ASLEN NERELİ?

Birand Tunca, 5 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Türk dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur.

Daha çocukken masa başı bir iş istemediğini keşfetti. “Galiba biraz tembel bir öğrenciydim. Liseyi tek bir defterle bitirdim. Her hafta tiyatroya giderim yıllardır ve deli gibi film izlerim. Oyunculuk da öyle girdi kanıma. Liseden mezun olmadan önce masa başı iş istemediğimden emindim. “Kendini nerede görmek istersin?” sorusunu sormaya başladım. Eğlenmek ve büyüdükçe elimizden alınan, kayıp giden oyun güdüsü cevabı çıkıyordu hep karşıma. Bence insanlar bir yaşta kalır. Galiba bendeki oyun güdüsü bu düşüncemden geliyor. Bir şeye veya yere ait olma hissi yok bende. Bu devinim ve değişime açık olma da oyunculuk serüveninin pimini çekti.”

Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı.

2014 yılında ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinde canlandırdığı Bisol karakteri ile televizyon macerasına başladı.

Yorumlar