Hürjet, 10'uncu kez uçtu Hürjet, 10'uncu kez uçtu

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklama yapan Özdemir şu ifadeleri kullandı:

“Terörist Demirtaş’ı ve PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yi övmenin de dâhil olduğu; Türk Milliyetçiliği ile bağdaşmayacak çok sayıda sebepten ötürü MHP’den ihraç edilmiş bir şahısla ilgili bazı basın yayın organlarında maksatlı ve ahlaksızca yayınlar yapılmaya devam ediliyor.

Bu şahsın MHP’den ihraç edildiğine bakmaksızın Türk Milliyetçilerinin iradesi yerine konuşma yapanlar ne Milliyetçi Hareket’i ne de MHP’yi tanımıyorlar. Ahlaki ve akli melekeleri de anlaşılan kaybolmuş. Bizim duruşumuz, ölçümüz irademiz, istikametimiz bellidir.

Bunun dışında özellikle televizyon ekranlarından yapılan, “dilek ve temenni” ihtiva etmekten öteye varamayacak yorumların tamamı boş beyandır. MHP’yi terör zihniyeti, ihanet ve teslimiyetle yan yana getiremeyenlerin kurmaya çalıştıkları tezgâh bir kez daha başlarına yıkılacaktır.

Bizim adayımız belli, kararımız nettir. MHP, Sayın Genel Başkanımızın işaret buyurduğu ölçüde tüm kadroları ve şerefli dava mensuplarıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın yanındadır, Türk ve Türkiye Yüzyılı’nın inşası için aziz milletimizle beraberdir.”