Nasipse Olur nerede çekildi? Nasipse Olur filminin oyuncuları kimler, konusu nedir?

Burak Sevinç, Algı Eke'nin başrollerinde yer aldığı Nasipse Olur filmi bu akşam yeniden televizyon ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Filmde başına gelen bütün felâketlerin tesadüfen tanığı olan Gökhan'ın, her seferinde Günfer'in imdadına hızır gibi yetişmesi anlatılıyor. Nasipse Olur filminin nerede çekildiği merak konusu oldu.

Google Haberlere Abone ol
Nasipse Olur nerede çekildi? Nasipse Olur filminin oyuncuları kimler, konusu nedir?
22.07.2021 19:16

Romantik komedi türündeki Nasipse Olur filmi bu akşam televizyon ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkıyor. Bu akşam saat 20:00'de Show TV ekranında yayınlanacak Nasipse Olur filminin hikayesi ve oyuncuları araştırılıyor. Her ekrana geldiği dönemde izleyiciden tam not alan filmde küçük kasabasında büyük hayalleri olan Günfer’in hayatı peş peşe gelen felâketlerle altüst olur.

NASİPSE OLUR OYUNCULARI KİMLER?

Nasipse Olur filmi oyuncuları arasında Burak Sevinç, Algı Eke, Kıvanç Baran Aslan, Zeyno Eracar gibi isimler yer alıyor.

NASİPSE OLUR FİLMİ KONUSU NEDİR?

Küçük kasabasında büyük hayalleri olan Günfer’in hayatı peş peşe gelen felâketlerle altüst olur. Günfer kahramanım dediği babasını kanserden kaybeder. Bu ani ölümün şokunu atlatmadan bu kez amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı ekmek fırınlarına mafya dadanır.

Tüm bu yaşadıkları yetmezmiş gibi evlilik hayalleri kurduğu Yaşar’ın kendisini aldatması bardağı taşıran son damla olur. “Boyabatlı’nın umudunun bittiği yerde inadı başlar” derler.

Küçük dünyasında büyük umutları olan Günfer, ‘Ya nasip’ diyerek her türlü felâketin üstesinden gelmek için mücadele etmeye başlar. Başına gelen bütün felâketlerin tesadüfen tanığı olan Gökhan, her seferinde Günfer’in imdadına hızır gibi yetişir.

NASİPSE OLUR FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Nasipse Olur filminin çekimleri Sinop’ta gerçekleştirildi.

 

Yorumlar