Payitaht Abdülhamid neden final yapıyor? Payitaht dizisi ne zaman bitiyor?

5 sezondur TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamit dizisinden sevenlerine kötü haber geldi. 5 yıldır Cuma akşamları seyircisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisi final kararı aldı. Bülent İnal'ın başrolünde yer aldığı dizi bu hafta yayınlanacak 154. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin takipçileri ise Payitaht Abdülhamid'in neden final yaptığını merak ediyor.

Payitaht Abdülhamid neden final yapıyor? Payitaht dizisi ne zaman bitiyor? - Sayfa 1

Yayınlandığı ilk bölümden beri tarihi dizi sevenlerin ilgisini çeken Payitaht Abdülhamid dizisi, ekranlara veda ediyor. TRT 1’in büyük yapımlarından biri olan dizide Sultan Abdülhamid Han'ın son 13 yıllık padişahlık dönemi anlatılıyordu. Dizinin hayranları ise final kararına hayli üzülmüş gözüküyor.

Payitaht Abdülhamid neden final yapıyor? Payitaht dizisi ne zaman bitiyor? - Sayfa 2

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT NE ZAMAN, NEDEN FİNAL YAPACAK?

Yapımcılığını ES Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şevki Es'in oturduğu, başrolünde Bülent İnal'ın yer aldığı, dizi 4 Haziran Cuma günü ekrana gelecek olan 154. bölümde ekran macerasını sonlandırıyor.


Payitaht Abdülhamid neden final yapıyor? Payitaht dizisi ne zaman bitiyor? - Sayfa 3

Dizi 5 sezondur ekrana geliyor, Abdülhamit'in padişahlık sürecini anlatan dizi gerçek hayattan esinleniyor bu nedenle de öykünün sona ermesi nedeniyle dizi final yapıyor.

Payitaht Abdülhamid neden final yapıyor? Payitaht dizisi ne zaman bitiyor? - Sayfa 4

İlk bölümü 24 Şubat 2017 tarihinde seyirci karşısına çıkan 'Payitaht Abdülhamid', final bölümüyle Cuma 20.00'de TRT 1'de izleyici karşısına çıkacak.