Sadakatsiz sezon finali ne zaman? Sadakatsiz dizisi bitiyor mu?

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşan Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanıyor. Caner Cindoruk ve Cansu Dere'nin başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı merak ediliyor. Konuyla ilgili araştırma yapanlar, Sadakatsiz sezon finali ne zaman sorusuna cevap aranıyor.

Google Haberlere Abone ol
Sadakatsiz sezon finali ne zaman? Sadakatsiz dizisi bitiyor mu?
09.06.2021 21:17

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz 31. yeni bölümü ile bu akşam izleyicisi ile buluşuyor. Reyting sıralarında üst sıralarda yer alan Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde Asya'nın Derin'in hamilelik yalanının ortaya çıkarması, iki kadın için yeni bir yüzleşmenin habercisidir. Dizi severler ise Sadakatsiz sezon finali ne zaman? Sadakatsiz dizisi bitiyor mu? sorularına yanıt arıyor.

SADAKATSİZ SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Sadakatsiz her Çarşamba Kanal D ekranlarında, saat 20:00'da yayınlanıyor.

Geçen hafta sezon finali yapan Sadakatsiz bu akşam son yayınlanan bölümü ile ekranlarda olacak.

sadakatsiz

SADAKATSİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Asya'nın Derin'in hamilelik yalanının ortaya çıkarması, iki kadın için yeni bir yüzleşmenin habercisidir. Asya ve Derin'in birbirine kanıtlamak istediği gerçekler geçmiş ve geleceğin çetin bir hesaplaşmasına dönüşür. Volkan, tüm sır perdelerini bir bir aralayan bu yoldan Asya ve Derin'i döndürmeyi başaracak mıdır? Gerçek ile yalanın, ihanet ile sadakatin son savaşından kim galip çıkacaktır?

sadakatsiz

Yorumlar