Sinan Ateş: "21. asır Devlet Bahçeli’nin liderliğinde Türk asrı olacak"

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş, "Liderimiz Bilge Türk Devlet Bahçeli’nin ferasetiyle Türk’ün son yüzyılda gülmeyen makûs talihi değişmeye başladı. Türk Cihan Hâkimiyeti mefkûresinin tohumu yeniden atıldı. İnandık ve iman ettik Devlet Bahçeli’nin liderliğinde 21. asır Türk asrı olacaktır" dedi.

Sinan Ateş: "21. asır Devlet Bahçeli’nin liderliğinde Türk asrı olacak"
28.09.2019 15:58

"Ülkücülük sonuç değil süreçtir" diyen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Ülkücüler ülkülerini ticaretmiş gibi yaşamazlar. Karşılığını bekleyerek sevmemiş ve sevmeyecektirler. Türk ülküsüne olan büyük aşklarının bedelini, dünyada, ancak vazifesini yapmış olmanın gönül rahatlığında ararlar.

Ülkücülerin nefsanî mücadelesi yoktur, nefisleriyle mücadeleleri vardır çünkü bilirler ki ülkücülük nefsini yenme cehdini mecbur kılar. Ülkücüler şahsiyetlerini davalarıyla bir tutar, davalarına ve Davanın Liderine yapılan her taarruzun önünde siper olmaktan imtina etmezler. Ülkücülük; çiledir, çabadır, çalışmadır. Ülkücülük; heyecandır, inançtır, sevdadır. Ülkücülük; yürektir, şuurdur, sabırdır. Ülkücülük; doğruluştur, uyanıştır, uyandırıştır. Ülkücülük Türk milletinin derdini kendine dert etmektir. Türk milletinin endişesini yüreğinde hissetmeyip, Türk milletiyle kederde, tasada, neşede bir olmayandan böyle bir irade sadır olmaz. Liderimiz Bilge Türk Devlet Bahçeli’nin ferasetiyle Türk’ün son yüzyılda gülmeyen makûs talihi değişmeye başladı. Türk devletinin tarih sahnesinden silinmesine engel olarak devleti kuran irade yeniden şahlandı. Türk Cihan Hâkimiyeti mefkûresinin tohumu yeniden atıldı. İnandık ve iman ettik Devlet Bahçeli’nin liderliğinde 21. asır Türk asrı olacaktır."

Yorumlar