Acun Ilıcalı'nın satın alacağı Hull City hangi ülkede? Hull City kaçıncı ligde?

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, medya sektöründen sonra futbol sektörüne girmeye hazırlanıyor. Acun'un satın almayı düşündüğü Hull City takımı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Spor severler herkesin merakla araştırdığı Hull City hangi ülkede, kaçıncı ligde? sorularına yanıt arıyor.

Spor
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Acun Ilıcalı'nın satın alacağı Hull City hangi ülkede? Hull City kaçıncı ligde?

Daha önce futbol sektörüne girmek istediğini duyuran Acun Ilıcalı'dan yeni bir hamle geldi. Acun'ın hedefinde ise Hull City vardı. Haber Globel'de Az Önce Konuştum programına katılan Acun Ilıcalı,  Hull City'i alarak dünyaya açılmaya hazırlandığını duyurdu. Peki, Hull City hangi ülkede, kaçıncı ligde? Ayrıntılar haberde..

Acun Ilıcalı'nın Hull City ile ilgili yaptığı açıklamalar şöyle:

"İngiltere'de Hull City kulübünü almayı düşünüyorum. Karşı taraf bize güveniyor. Allah izin verirse, hayalim gerçek olacak.

27 bin kişilik stadı var. Başarıyı sağlayıp ordan dünyaya açılmak istiyorum.

İngiltere'de ülkemizin bayrağını Hull City'nin başarısıyla dalgalandırmak istiyorum. Hull City'nin inşallah ileride hocasından, belli futbolcularına kadar Türklerden oluşmasını istiyorum. Hedefim dünyada ses getiren bir takım oluşturmak." 

ACUN

HULL CİTY HANGİ ÜLKEDE, KAÇINCI LİGDE?

Ilıcalı, İngiltere 1. Lig’i şampiyon bitirerek Championship’e yükselen Hull City’i satın almaya çok yakın olduğu öğrenildi

Yorumlar