Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci'den AKAMDER’ e ziyaret

Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci, göreve başladığında, kendisine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren, AKAMDER’ e (Adana Kamu Müteahhitleri), iade-i ziyarette bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci'den AKAMDER’ e ziyaret
21.02.2021 21:51

‘ASAYİŞ İÇİN KENTSEL DÖNÜŞÜM ÖNEMLİDİR’

AKAMDER Dernek Binasında Pandemi kurullarının göz önünde bulundurulduğu ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkan Vekili Sayım Azmaz, Genel Sekreter Adnan Kemali Ünal, Başkan Yardımcısı Ali Tatlıdil, Başkan Yardımcısı Hilmi Tümer, Başkan Yardımcısı Mehmet Ali İnan, Başkan Yardımcısı Şaban Burak, Başkan Yardımcısı Ziya Yamaç, AKAMDER üyesi Ayhan Tatlıdil’ in hazır bulunduğu toplantıda istişareler verimli bir şekilde devam etti.

‘MÜTEAHHİTLERE HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ’

Ziyarette konuşan Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, “İnşaat Sektörü yaklaşık 100’ ü aşkın yan kurumlara etkisi olan ekonominin başta gelen lokomotiflerinden birisidir. Ekonomide lokomotif görevi olan İnşaat sektörünün dolayısıyla Müteahhitlerin başarısı büyük önem arz etmektedir. Kurum olarak Sektörün temsilcileri olan Müteahhitlerimize kapımız her zaman açıktır. Asayişin süreklilik göstermesi için kentsel dönüşümün şart olduğunu biliyoruz. Kentsel dönüşüm sayesinde daha iyi bir yapılanma olacaktır. Bu yapılanmada insanlarımızın hayat şartları daha iyi şartlara kavuşacaktır. Buda insanlarımızın kötü alışkanlıklardan uzaklaşmasına vesile olacaktır.

Aynı zamanda dar sokaklar yerini daha geniş sokaklara bırakacak. Bu emniyetin yanı sıra itfaiye içinde kolay çalışma şartları oluşturacaktır. Sektörün aksamaması için her türlü desteğe hazırız. Bu konuda önemli bir konuma sahip bir STK olarak AKAMDER’ in önemli bir görev üstlendiğini görüyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar