Türkiye'de toplam sekiz sezon boyunca yayınlanmış olan Yetenek Sizsiniz Türkiye programında beş sezon (2009-2011, 2015-2018) jüri üyeliği yapmış olan Ali Taran, Roksan Kunter'in YouTube programına katıldı ve ilginç anılarını paylaştı.

"ACUN ŞAKA YAPIYOR SANDIM"

Taran, Acun Ilıcalı'dan Yetenek Sizsiniz Türkiye için aldığı teklifi başta bir şaka zannederek anlattı. "Bodrum'da, gazeteci kılığında Fatih Terim'e bir şaka yapmıştım. İskeledeyken Acun Ilıcalı da gelmişti ve o zaman tanıştık. Birkaç gün sonra telefonum çaldı. Normalde tanımadığım numaraları açmam ama bu numarayı açtım. Arayan Acun Ilıcalı'ydı. Bir program düşündüklerini ve buna sıcak bakıp bakmayacağımı sordu. Ben, bana şaka yapıldığını zannederek 'Sıcak bakarım' dedim" şeklinde konuştu.

Haluk Bilginer'in sağlık durumuyla ilgili açıklama Haluk Bilginer'in sağlık durumuyla ilgili açıklama

ALİ TARAN'DAN PROGRAM İSMİ VE LOGO FİKRİ

Taran ayrıca, "Telefon görüşmesi sonrasında uzun bir süre haber alamadım. Daha sonra Acun Ilıcalı ile konuşunca, aslında şaka olmadığını ve Yetenek Sizsiniz için jüri üyeliği teklifi aldığımı anladım. Hatta programın ismini ben koydum ve logosunu ben tasarladım" dedi.

"EXXEN'İN İSİM BABASI BENİM"

Acun Ilıcalı'nın yeni bir televizyon projesi yapma olasılığına da değinen Ali Taran, "O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Yok Böyle Dans programlarının isimlerini ben buldum ve logolarını ben tasarladım. Ayrıca Exxen'in reklam ajansıyım. Exxen'in isim babası da benim, logosunu da ben tasarladım" dedi.