Ankara depremle sarsıldı! Depremin şiddeti...

Ankara'da deprem meydana geldi. Ankara'da kendini hissettiren depremin şiddeti hakkında AFAD açıklama yaptı. AFAD'dan alınan bilgiye göre, saat 22.53'te merkez üssü Ankara'nın Kalecik ilçesi olan 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Google Haberlere Abone ol
Ankara depremle sarsıldı! Depremin şiddeti...
10.01.2021 23:00

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), saat 22.53'te Ankara'nın Kalecik ilçesinde 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı.

AFAD'dan yapılan açıklamada, Kalecik ilçesinde saat 22.53'te, 4,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği belirtildi. 

Depremin 12 kilometre derinlikte olduğu kaydedildi. 

Deprem çevre illerden de hissedildi.

Bakan Kurum, depremin hemen ardından İl Müdürlüğü ekiplerince başlatılan ilk incelemelerde şu ana kadar olumsuz bir durum ve ihbarla karşılaşılmadığını bildirdi.

"GELİŞMELERİ TAKİP EDİYORUZ"

AFAD'dan yapılan açıklamada, "Ankara'nın Kalecik ilçesinde saat 22.53'te 4,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

ANKARA VALİSİ ŞAHİN'DEN AÇIKLAMA

Ankara Valisi Vasip Şahin Twitter'dan depremle ilgili yaptığı açıklamada, "Saat 22:53’te ilimiz Kalecik ilçesi merkezli (AFAD verilerine göre) 4,5 şiddetinde bir deprem meydana gelmiştir. Şu ana kadar Kalecik Kaymakamlığına ve Valiliğimize intikal eden can veya mal kaybı bulunmamaktadır. Gelişmelerden kamuoyu bilgilendirilecektir." dedi.

Yorumlar