Arapsaçı filmi ne zaman, nerede çekildi? Arapsaçı filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Bir ceketin nelere mal olabileceğini anlatıldığı Arapsaçı filminin detayları merak konusu oldu. Başrollerinde Hakan Meriçliler, Şinasi Yurtsever ve Açelya Topaloğlu yer aldığı filmin detayları merak konusu oldu. Peki, Arapsaçı filmi ne zaman, nerede çekildi? Arapsaçı filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Arapsaçı filmi ne zaman, nerede çekildi? Arapsaçı filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Yönetmenliğini ve senaristliğini Ömer Faruk Yardımcı'nın üstlendiği Arapsaçı filmi Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Beyazperdeden sonra televizyon ekranlarında seyircisinin karşısına çıkan Arapsaçı filminin ne zaman ve nerede çekildiğini araştırıyor. Peki, Arapsaçı filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

ARAPSAÇI FİLMİ KONUSU NEDİR?

Film, eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceketin, tesadüfi olaylar sonucunda kesiştirdiği farklı insanların hayatlarını anlatıyor.

Ünlü olduğu zamanlardan kalan bir ceketin içerisine loto kuponu koyan eski bir aktör bir süre sonra bunu unutmuştur. Büyük ikramiye de unutulan bilete çıkınca işler bir hayli karışır. Yaşanan rastlantısal olaylar sonucu ceket elden ele dolaşarak birçok insana ulaşır. Ceket sayesinde yolları kesişen birçok insanın hayatı kökünden değişir ve yaşadıkları olaylar sonucu adeta arapsaçına döner.

ARAPSAÇI OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Hakan Meriçliler
Şinasi Yurtsever
Burak Satıbol
Köksal Engür
Cihan Ercan
Zeynep Kankonde
Açelya Topaloğlu
Ayhan Taş

ARAPSAÇI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Bu akşam 20.00 itibari ile ekrana gelecek komedi türündeki Arapsaçı filminin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi.

Yerli komedi filmi Arapsaçı 30 Mart 2018 tarihinde vizyona girmişti.

Yorumlar