Aysun Öz kimdir? Ne Yapsak sunucusu Aysun Öz kaç yaşında, aslen nereli?

Uzun süredir sunuculuk yapan Aysun Öz'ün hayatı ve biyografisi hakkındaki bilgiler merak konusu oldu. Habertürk'te "Ne Yapsak" adlı programla izleyenlerin karşısına çıkan ünlü sunucu sanat ve kültür haberleri ön plana çıkarıyor. Peki, Aysun Öz kimdir? Aysun Öz aslen nereli, kaç yaşında? İşte merak edilen detaylar...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Aysun Öz kimdir? Ne Yapsak sunucusu Aysun Öz kaç yaşında, aslen nereli?

Haftasonunu evinde televizyon izleyerek geçirenler, ekranlarda gördüğü isimlerler ilgili detaylı bilgileri araştıyor. Bu gün Habertürk'te yayınlanan Ne Yapsak programının sunucu Aysun Öz'ün özgeçmişi seyirciler tarafından sorgulanıyor. Bu bağlamda, Aysun Öz kimdir? Aysun Öz aslen nereli, kaç yaşında? gibi sorulara yanıt aranıyor.

Kültür sanat ile ilgili konuları ekrana taşıyan Aysun Öz ile ilgili detaylar şöyle;

AYSUN ÖZ KİMDİR? AYSUN ÖZ ASLEN NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Aysun Öz, aslen de İzmirli olan bir isimdir.Çocukluğu İzmir’de geçmiş olan isim, ardından ise İstanbul’a yerleşmiş ve yaşamını burada devam ettirmeye başlamıştır.Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi olan isim, meslek hayatına 2000 tarihinde Sabah Gazetesi ile adım atmıştır.

2000-2005 tarihleri arasında Sabah Gazetesinde çalışmış olan isim, akabinde ise Akşam Gazetesine geçmiş ve yaklaşık olarak 7 yıl boyunca Akşam Gazetesinde görev almıştır.2012 tarihinde buradaki görevinden ayrılmış olan güzel sunucu, Habertürk kanalına geçmiş ve bu kanalda yer almaya başlamıştır.

Yorumlar