Çılgınlar filmi ne zaman çekildi? Çılgınlar filminin oyuncuları kimler, konusu ne?

Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray'ın Ekrem Bora ile birlikte başrolünü paylaştığı Çılgınlar filmi bugün televizyon ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Filmin detaylarını merak eden sinema severler, Çılgınlar filminin oyuncuları kimler, konusu ne? sorularına yanıt arıyor.

Google Haberlere Abone ol
Çılgınlar filmi ne zaman çekildi? Çılgınlar filminin oyuncuları kimler, konusu ne?
24.08.2021 12:46

Safa Önal'ın hem yönetmenliğini üstlendiği hem de senaryosunu kaleme aldığı Çılgınlar filmi, bugün saat 13.00'de 360 TV'de sinema severlerle buluşuyor. Birçok ünlü ismin yer aldığı Çılgınlar filminin ne zaman çekildiği araştırılıyor.

ÇILGINLAR FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Selma hırsılık yapan bir çetenin üyesidir. Zengin bir iş adamı olan Orhan İnan'ın evine soymak isteyen çete, bunun için bir plan hazırlar. Plana göre Orhan'ın yolda geçtiği sırada Selma bir saldırya uğrar. Genç kadına yardım eden Orhan, onu kurtarır ve kendine gelmesi için evine götürür. Selma kendine geldiğinde ise geçmişe dair hiçbir şey hatırlamaz. Bu sayede Orhan'ın Selma'ya aşık olmasını planlayan ekip, böylece istediği servete sahip olabilecektir ancak işler onların planladığı gibi gitmez.

ÇILGINLAR FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

İzleyenlere severek takip ettiği Çılgınlar filminin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Türkan Şoray, Ekrem Bora, Ekrem Gökkaya, Altan Bozkurt, Hikmet Taşdemir, Yüksel Gözen, Atilla Ergün, Kenan Karagöz, Cihat Tamer.

ÇILGINLAR FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Yeşilçam'ın sevilen isimlerinin rol aldığı Çılgınlar filmi 1974 yılında vizyona girmiştir.

Yorumlar