Dünyayı ayağa kaldıran katilin sırrı ortaya çıktı! Kadın kıyafetleri giyip poz vermiş...

Amerika'da Teksas eyaletinde bir vahşete imza atarak 21 kişiyi katleden Salvador Ramos'un sosyal medya paylaşımları ile birlikte hiç tanımadığı bir kişi ile yaptığı yazışmalar ortaya çıktı.

Dünyayı ayağa kaldıran katilin sırrı ortaya çıktı! Kadın kıyafetleri giyip poz vermiş... - Sayfa 1

Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletindeki bir ilkokulda gerçekleşen silahlı saldırı dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Saldırganın 18 yaşındaki Salvador Ramos olduğu belirtilirken, olayda 2’si öğretmen ve 19’u öğrenci olmak üzere toplam 21 kişi hayatını kaybetti. Ramos’un saldırısı öncesinde yaptığı paylaşımlar ve hiç tanımadığı bir kadınla konuşmaları ifşa oldu.

Dünyayı ayağa kaldıran katilin sırrı ortaya çıktı! Kadın kıyafetleri giyip poz vermiş... - Sayfa 2

Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletine bağlı Uvald kentindeki Robb İlkokulu’nda gerçekleşen silahlı saldırı dünyanın dikkatini çekti. Kan donduran saldırının nedeni henüz açıklanmazken, saldırgan Salvador Ramos’un sosyal medya paylaşımları ve sosyal medya üzerinden hiç tanımadığı bir kadınla gerçekleştirdiği konuşma ortaya çıktı. 19 küçük çocuğu ve iki öğretmeni vurarak öldüren 18 yaşındaki saldırgan katliamdan saatler önce Instagram'da yaptığı konuşmada “Yapmak üzereyim” ifadesiyle olayı itiraf etmesi kan dondurdu.

“SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM BİR SIRRIM VAR”

Dünyayı ayağa kaldıran katilin sırrı ortaya çıktı! Kadın kıyafetleri giyip poz vermiş... - Sayfa 3

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Ramos saldırıdan saatler öncesinde bir silah fotoğrafına hiç tanımadığı bir kadını etiketleyerek ona mesaj gönderdi. Los Angeles’ta yaşayan kadının sosyal medya hesabından saldırganla olan mesajlaşmaları “Seni etiketlediğim için minnettar ol” cümlesiyle başladı.

Dünyayı ayağa kaldıran katilin sırrı ortaya çıktı! Kadın kıyafetleri giyip poz vermiş... - Sayfa 4

Mesajlaşmalarının devamında saldırgan kadına "Sana söylemek istediğim küçük bir sırrım var" diye mesaj attı. Adı açıklanmayan kadının yanıtı ise "Uyuyor olabilirim çünkü hasta oldum" oldu. İkili arasında geçen son diyalog ise saldırganın “Havayı alıyorum” mesajı oldu.

AİLELERDEN ÖZÜR DİLEDİ