Elif Ece Uzun kimdir, nereli? Elif Ece Uzun'un yaşı kaç?

Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konukları arasında sürpriz isimler yer aldı. Programa konukları arasında yer alan Elif Ece Uzun ile ilgili bilgiler merak ediliyor. Mankenlik, sunuculuk yapan Elif Ece Uzun detaylar haberde.

Google Haberlere Abone ol
Elif Ece Uzun kimdir, nereli? Elif Ece Uzun'un yaşı kaç?
04.05.2021 10:29

1987 doğumlu genç manken Elif Ece Uzun Demet Akalın ve Alişan'ın programına konuk oldu. Programın takipçileri güzel sunucu Elif Ece Uzun ilgili ayrıntıları öğrenmek istiyor. Çarkıfelek'te de Mehmet Ali Erbil'in yardımcısı olan güzel model 2010'da ATV'ye geçerek Klip tv programında sunuculuk yaptı

 ELİF ECE UZUN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Elif Ece Uzun, 5 Ağustos Adapazarı'nda dünyaya geldi.

Elif Ece Uzun 34 yasındadır. Modellik yapan güzel yarışmacı Artvinli bir Anne ve Rizeli bir babanın kızıdır. Elif Ece Uzun Adapazarı'nda büyüdü.

İlkokul ve ortaokulun bir kısmını burada okuyan Elif Ece Uzun , bir kısmını da İzmitte okudu. Ardından ailesiyle Antalya'ya taşındı ve burada Turizm otelcilik lisesinde okurken bir yandan da yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır.

Elif Ece Uzun daha 15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe ilk adımını attı. Hobi olarak başladığı bu mesleği okulu bitirmesinin ardından 2004 yılında profesyonel olarak yapmaya başladı. Bu sırada İstanbul'a yerleşen Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı.

Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TVde bir show programı sunmaya başladı. Daha sonra Necmi Yapıcı ile birlikte şaka ve eğlence programı yaptı.

elilfeceuzun

Çarkıfelek'te de Mehmet Ali Erbil'in yardımcısı olan güzel model 2010'da ATV'ye geçerek Klip tv programında sunuculuk yaptı. Ardından Sinan Çetin'in okulu olan Plato'da oyunculuk eğitimi alan Elif Ece Uzun, Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı.

2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı. Bu tecrübenin ardından 4 yıl boyunca Eti Tutku'nun reklamlarında oynadı, halen modellik sunuculuk ve oyunculuğa devam etmekte.

Tam bir seyahat tutkunu olduğunu söyleyen ünlü manken son yaptığı seyahatler ile dünyanın 3’te ikisini gördü

Yorumlar