Eşkıya (EDHO) ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden başlamadı?

ATV'nin sevilen yapımları arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu merakla bekleniyor. Oktay Kaynarca'nın başrolünde oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 7. sezonuyla ekrana gelecek. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden başlamadı? Eşkıya (EDHO) ne zaman başlıyor? İşte detaylar...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Eşkıya (EDHO) ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden başlamadı?

Ekranlarının en uzun soluklu projelerden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon ayrıntıları araştırılıyor. Eşkıya bu sezon 200. bölümle ekranda olacak. EDHO, yeni sezon ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden başlamadı? Eşkıya (EDHO) ne zaman başlıyor? İşte detaylar...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Geniş oyuncu kadrosuyla izleyenlere keyifli anlar yaşatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 200. Bölümüyle ekranlara gelecek.

Merakla beklenen EDHO'nun yeni sezonun başlama tarihi henüz belli olmadı.

Dizinin Ekim ayının ortalarında başlaması bekleniyor.

EŞkıya hayranlarının sabırsızlıkla beklediği yeni bölüm fragmanı ise henüz yayımlanmadı.

EDHO FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümü yine çok heyecanlı geçmişti. EDHO final bölümünde; Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesinde yasa neden olmuştu Öte yandan Hızır ve ailesinin başına geleneler izleyeni ekrana kilitlemişti.

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırlar.

 

Yorumlar