Ferhat Gündoğdu kimdir? Ferhat Gündoğdu kaç yaşında, aslen nereli, hangi bölümden mezun?

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulunun yeni başkanı Ferhat Gündoğdu oldu. Peki, Ferhat Gündoğdu kimdir? Ferhat Gündoğdu kaç yaşında, aslen nereli, hangi bölümden mezun? Detaylar haberde.

Spor
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Ferhat Gündoğdu kimdir? Ferhat Gündoğdu kaç yaşında, aslen nereli, hangi bölümden mezun?

Son dakika bilgisine göre, Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulunun yeni başkanı Ferhat Gündoğdu oldu. Bu gelişmeden sonra Ferhat Gündoğdu kimdir? Ferhat Gündoğdu kaç yaşında, aslen nereli, hangi bölümden mezun? sorularına yanıt aranıyor.

Merkez Hakem Kurulu'nun yeni başkanı Ferhat Gündoğdu oldu.

MHK'da yeni yönetim kademesi şöyle:

BAŞKAN

Ferhat Gündoğdu

ÜYELER

Yunus Yıldırım
Ahmet Şahin
Sebahattin Şahin
Hakan Sivriservi
Kamil Abitoğlu
Nihat Mızrak
Hikmet Öksüzoğlu
Serdar Çakıroğlu

FERHAT GÜNDOĞDU KİMDİR, KAÇ, NERELİ?

Hakem olan Ferhat Gündoğdu MHK Eğitimden Sorumlu Üyesidir. Ferhat Gündoğdu aynı zamanda "klasmon üst gözlemciliği" görevini de yürütmüş hakemlerdendir.

Asıl mesleği doktorluk olan Ferhat Gündoğdu, Lokman Hekim Üniversitesi'nin akademik kadrosunda yer alıyor.

Gündoğdu aynı zamanda Türk Eğitim Derneği 8(TED Koleji) şirketinde Okul Yatırımları ve Planlama Müdürü olarak görev yapıyor. Ferhat Gündoğdu asker kökenli isimlerden biridir.

Kara Harp okulunu 1991 yılında bitirdi. Daha sonra Ankara Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde Yüksek Lisans yaptı.Atatürk Üniversitesi'nde ise masterını yaptı. Ankara Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde doktorasını da tamamlayan Gündoğdu, TED'de çeşitli görevlerde bulundu.

 

Yorumlar