GS seçimi ne zaman? 2021 Galatasaray Başkanlık seçiminde kimler aday olacak?

Averaj farkıyla şampiyonluğu Beşiktaş'a kaptıran Galatasaray'da başkanlık seçimi heyecanı yaşanacak. Mevcut başkan Mustafa Cengiz'in adaya olmayacağı seçimin kıran kırana geçmesi bekleniyor. Spor severler ise GS seçimi ne zaman? 2021 Galatasaray Başkanlık seçiminde kimler aday olacak? gibi sorulara yanıt arıyor.

Google Haberlere Abone ol
GS seçimi ne zaman? 2021 Galatasaray Başkanlık seçiminde kimler aday olacak?
07.06.2021 21:53

Geçtiğimiz sezonda Süper Lig'in ikincisi olan Galatasaray'da başkanlık seçimi heyecanı yaşanıyor. Başkanlık seçimi için geri sayım başladığı Galatasaray'ın milyonlaca taraftarı seçimlerin ayrıntıları merak ediliyor. En çok merak edilen konu ise GS seçimi ne zaman olduğu ve 2021 Galatasaray Başkanlık seçiminde kimlerin aday olacağı.

Galatasaray Başkanlık seçimiyle ilgili Galatasaray Futbol Klübünden konuya ilişkin açıklama yapıldı.

GALATASARAY BAŞKANLIK SEÇİMİ NE ZAMAN?

Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanlığı tarafından seçimle ilgili yeni bir açıklama yapıldı.

Açıklamada "29 Nisan 2021 tarihinde yapılacağı duyurulan Divan Kurulu Başkanlık Seçimini, geniş katılımlı Genel Kurul niteliği taşıdığından T.C. İçişleri Bakanlığının ilgili genelgesi uyarınca ileri bir tarihe ertelemiş ve seçim tarihini bilahare açıklayacağımızı duyurmuştuk. Yeni dönem (2021-2024) Divan Kurulu Başkanlık Seçimi, yetkili mercilerin izin vermesi şartıyla, 18 Haziran 2021 Cuma günü 10.00 -15.00 saatleri arasında Galatasaray Lisesi’nde yapılacaktır" denildi.

gs seçim

2021 GALATASARAY BAŞKAN ADAYLARI

Yiğit Şardan

Eşref Hamamcıoğlu

Burak Elmas

Metin Öztürk

Işın Çelebi, Galatasaray'da başkan adaylığından çekilme kararı aldı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yapılacak seçimde aday olmayacağını duyurdu.

Yorumlar