Gümüş, altın alım-satımının şifreleri yazıldı! Altının yükseleceği rekor rakamı açıkladı!

Altın fiyatları vatandaşlar yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz hafta rekor bir yükseliş yaşayan gram altın fiyatı hafta başından itibaren düşüşteydi. Bugün gram altın fiyatı artış göstererek 1.052 liradan işlem görüyor. Altın alalım mı, satalım mı? Sorusuna yanıt geldi! Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın ve dolar kuruna ilişkin yeni tahminlerde bulundu.

Gümüş, altın alım-satımının şifreleri yazıldı! Altının yükseleceği rekor rakamı açıkladı! - Sayfa 1

Son dakika: İslam Memiş borsada altın alım-satımının şifrelerini ve gümüşün geleceğini anlattı. Memiş, "Daha gerçek yükselişler başlamadı" dedi. Peki, Bugün çeyrek altın, tam altın, yarım altın, cumhuriyet altını fiyatı ne kadar? İşte altındaki anlık durum ve son fiyatlar…


Gümüş, altın alım-satımının şifreleri yazıldı! Altının yükseleceği rekor rakamı açıkladı! - Sayfa 2

İslam Memiş, market raflarından otomotiv piyasasına kadar Merkez Bankası kararını değerlendirdi. Gümüş fiyatları ne olacak? Elinde gümüş olanlar ters köşe olmayın dedi. En son açıklamasında kripto para piyasasında manipülasyonlar sürecek demişti. Dolar endeksinin gerilemesi ve doların düşmesi ile yükselişe geçen gümüş fiyatları yukarı yönlü hareketine devam ediyor. Altında beklenti son dakika: 25 Kasım altın fiyatları. Güncel altın fiyatlarını haberimizde derledik. Altın fiyatları hafta başından itibaren düşüş eğiliminde. Peki, altında son durum ne? Faiz, altın ve dolar ANALİZİ...


Gümüş, altın alım-satımının şifreleri yazıldı! Altının yükseleceği rekor rakamı açıkladı! - Sayfa 3

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş Son dakika yorumları: "dolarda tehlike çanları çalıyor" dedi ve Merkez Bankası ile ABD merkez bankası FED'in faiz kararını yorumladı. "FED’in yavaşlama sinyalleri ve TCMB’nin hamlesi dolar için tehlike çanlarını çalıyor. FED üyelerinin iki haftadır faiz artırımlarında yavaşlamaya gideleceğine yönelik güvercin açıklamalar yapması doların değer artışında hız kesmesine neden oldu'' dedi. İslam Memiş'in son dakika açıklamaları şu şekilde:


Gümüş, altın alım-satımının şifreleri yazıldı! Altının yükseleceği rekor rakamı açıkladı! - Sayfa 4

İslam Memiş tv100'de yeni haftaya ilişkin önemli tahminlerde bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürü Abdullah Yasir Şahin, göreve geldikten sonra yeni projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Sürpriz projelerini yakında açıklamayabilir.