Hedefim Sensin ne zaman, nerede çekildi? Hedefim Sensin filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Son dönemin ilgi çeken komedi filmlerinden Hedefim Sensin filmi bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Ünlü komedyen Ata Demirer'in hem senaryosunu yazıp hem de başrolünde oynadığı, Hedefim Sensin filminin ayrıntıları merak ediliyor. Peki, Hedefim Sensin ne zaman, nerede çekildi? Hedefim Sensin filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Hedefim Sensin ne zaman, nerede çekildi? Hedefim Sensin filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Bu akşam yayınlanacak Hedefim Sensin filminin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün üstlendiği projeyle ilgili bazı detayları araştırılıyor. Yapımcılığını BKM'nin yaptığı filmin başrolünde Ata Demirer ve Demet Akbağ ikilisi yer alıyor. İzleyenlerin beğenerek takip ettiği Hedefim Sensin filminin nerede ve ne zaman çekildiği araştırılıyor.

HEDEFİM SENSİN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Hedefim Sensin filmi, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan'ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya'nın başına ne geldiyse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz; ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul'u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası Gökçeada olur ve neşeli hikaye böyle başlar.

HEDEFİM SENSİN FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerini Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri ve İlker Aksum'un paylaştığı Hedefim Sensin’in oyuncu kadrosunda; Tarık Ünlüoğlu, Erkan Can, Hakan Salınmış, Hande Dane ve Ayten Uncuoğlu da yer alıyor.

HEDEFİM SENSİN FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

İstanbul’da başlayıp Gökçeada’da devam eden hikâyede, Ata Demirer bu sefer Zekeriya adında bir çiğ köfteciyi oynuyor.

Yorumlar