Hulusi Akar: Her zaman diyalogdan yanayız

1917 yılında dünyanın ilk uçak gemisini batıran Türk subayı anılıyor... Bakan Akar ve komutanlar Topçu Yüzbaşı Ertuğrul Aker'i anma törenine katıldı. Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul Aker'i anma törenine katılan Bakan Akar burada gazetecilere açıklama yaptı. Bakan Akar, 'İyi komşuluk ve diyalogdan yanayız' dedi. Öte yandan Yunanistan Cumhurbaşkanı da bugün Meis Adası'nda olacak.

Google Haberlere Abone ol
Hulusi Akar: Her zaman diyalogdan yanayız
13.09.2020 11:53

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve kuvvet komutanları, Antalya Kaş'ta Topçu Yüzbaşı Ertuğrul Aker'i anma törenine katıldı.

Bakan Akar açıklamasında, 'Her şeyin barış içinde gelişmesinden yanayız. Cumhurbaşkanımızın her zaman dediği gibi. Biz her zaman diyalogdan yanayız, siyasi çözümden yanayız. Ne gerekiyorsa yaptık, yapamaya da devam ediyor' dedi.

AKER VE ERDİL ANILDI

Bölgede görev yapan kahraman çavuşlar Mustafa Ertuğrul Aker ve Yusuf Ziya Erdil'in anma törenlerine katılan Akar ve komuta kademesi anıta çelenk bıraktı. Akar programın ardından vatandaşlarla selamlaştı ve sohbet etti.

YUNANİSTAN O NOKTADA KAYALIKLARI SİLAHLANDIRIYOR!

Akar ve komuta kademesinin ziyaret ettiği kritik noktada günlerdir hukuka aykırı biçimde Yunanistan'un kayalıkları silahlandırması tartışılıyordu.

Yorumlar