İçimizden Biri neden final yapıyor? İçimizden Biri dizisi final bölümü ne zaman?

Büyük umutlarla yayın hayatına başlayan İçimizden Biri dizisi için erken final kararı alındı. Dizinin yayınlandığı Show TV yönetimi projenin daha fazla devam etmesine izin vermedi ve final kararı aldı. Süreç Film imzalı İçimizden Biri dizisinin neden final yaptığı merak ediliyor. Peki, Ersoy Güler’in yönetmenliğini üstlendiğini ve senaryosunu yazdığı İçimizden Biri dizisi final bölümü ne zaman?

İçimizden Biri neden final yapıyor? İçimizden Biri dizisi final bölümü ne zaman? - Sayfa 1

Absürd komedi türüyle izleyenlerin beğenerek takip ettiği İçimizden Biri dizisi final kararı seyircisini üzdü. Başrollerinde Bora Akkaş ve Özge Yağız’ın yer aldığı İçimizden Biri dizisi yayınlanan son bölümüyle seyircisine veda edecek. Peki, İçimizden Biri neden final yapıyor? İçimizden Biri dizisi final bölümü ne zaman?

İçimizden Biri neden final yapıyor? İçimizden Biri dizisi final bölümü ne zaman? - Sayfa 2

Süreç Film yeni dizisi İçimizden Biri aldığı düşük reytinglerin kurbanı oldu. Show TV yönetimi İçimizden Biri dizisinin beklediği reytingleri göremediği için dizinin yayın hayatına son verilme kararı alındı.

İçimizden Biri neden final yapıyor? İçimizden Biri dizisi final bölümü ne zaman? - Sayfa 3

Hem oyuncu maliyeti az olan İçimizden Biri dizisinin hem de çekim maliyeti çok düşük; bu maliyetler ile İçimizden Biri dizisi 4 reyting alıp ilk üç dizi arasında yer alsaydı yeni sezon onayı bile alırdı ancak sıralamada en geri de yer aldığı için Show Tv İçimizden Biri dizisi ile yeni sözleşme imzalamayacak.

İçimizden Biri neden final yapıyor? İçimizden Biri dizisi final bölümü ne zaman? - Sayfa 4

İçimizden Biri Ne Zaman Final Yapacak?

İçimizden Biri’nin ne zaman final yapacağı belli oldu. İçimizden Biri dizisi 6. bölümüyle 19 Ekim Salı saat 20.00 da final yaparak ekranlara veda edecek.