İşgalci İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıları 10. gününde de devam ediyor. İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de 2 bin 778 kişinin öldüğü, 10 binden fazla kişinin de yaralandığını açıklanırken, İşgal altındaki Batı Şeria'da da İsrail güçlerinin ve Yahudi yerleşimcilerin saldırılarında 59 Filistinlinin öldüğü, yaklaşık 1250 kişinin de yaralandığı belirtildi.

3-435
Dünyanın gözü önünde yaşanan katliama ve zulme başta İslam coğrafyasından olmak üzere dünyanın dört bir yanından tepki yağarken İsrail destekçileri de terör devletine çanak tutuyor.

AKŞENER'İ BIRAKIP NETANYAHU'NUN YARDIMCILIĞINA SOYUNDU
Filistinlilere yönelik zulme tepkilerin yükseldiği Türkiye'de de İP Genel Başkan Yardımcısı Taner Demirer'in çıkışı gündem oldu. Demirer'in sosyal medya hesaplarından sivilleri hedef alan İsrail'i öven ve destekleyen paylaşımları beğendiği görüldü.

Göksu'dan İmamoğlu'na zor soru: Hani borçlanmak İstanbul'a ihanetti? Göksu'dan İmamoğlu'na zor soru: Hani borçlanmak İstanbul'a ihanetti?

2-597
BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ
Adeta partisinin Genel Başkanı Meral Akşener'in yardımcılığını bırakıp işgalci İsrail'in Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun yardımcılığına soyunan Demirer'in bu davranışı büyük tepki çekti.

1-729