Kağıt Ev 6. yeni bölüm full izle! Kağıt Ev 7. bölüm fragmanı çıktı mı? Bedel ödeme vakti

Kağıt Ev dizisi her hafta yeni bölümü ile pazartesi akşamları yayınlanıyor. Kağıt Ev dizisinin yeni bölümde; Mert ile Cemre arasında büyük yüzleşme gerçekleşecek. Kağıt Ev dizisi yeni bölüm fragmanında heyecan dolu anlar yaşandı. Başrollerinde; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay gibi oyuncuların yer aldığı Kağıt Ev'de bedel ödeme vakti.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol

Kağıt Ev 6. yeni bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Kağıt Ev yayınlanan yeni bölüm fragmanda; Mert cinayeti öğrenir ve Aylin'le Cihan'a cinayeti ört pas ettikleri için oldukça öfkelidir. Cihan ikisinin de yüzüne görmek istemezken Cihan'a Cemre annesi ve babasını rahat bırakmasını kendisinin suçlu olduğunu söyler. İşte Kağıt Ev 6. yeni bölüm izle detayları...

KAĞIT EV YENİ BÖLÜM İZLE

KAĞIT EV 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cemre’nin, sevgilisi İnci’yi öldürdüğünü; anne ve babasının da cinayeti örtbas ederek günlerdir kendisine yalan söylediklerini öğrenen Mert Fırtına, hayatının en zor ve en acı günlerini yaşamaktadır. Hayatta rol model aldığı babasının, çok sevdiği annesinin ve küçük kız kardeşinin onun yanı başında bir vahşete ortak olduklarını öğrenmenin hayal kırıklığı ve şokuyla ne yapacağını bilemeyen Mert’in planı ailesinden intikam almak olacaktır.

Oğullarını kurtarmak için Cihan ve Aylin ise birlikte hareket ederler. Artık hayatlarında yepyeni bir dönem başlamıştır. Bu zorlu dönem Fırtına ailesi için yeni bir sınav demektir.

Fırtına ailesinde sular durulmazken, Gülsüm'lerin evinde İnci'siz bir hayat başlar. Halil ve Gülsüm'ün oğullarından istekleri, Çetin'in hiç ummadığı bir çıkmaza girmesine neden olacaktır.

Kağıt ev yeni bölüm

KAĞIT EV DİZİ KONUSU NEDİR?

Cihan (Erdal Beşikçioğlu) ve Aylin Fırtına (Nur Fettahoğlu) oğulları Mert (Nejat Uygur),büyük kızları Cemre (Helin Kandemir) ve küçük kızları Melisa (Bulut Teker) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadırlar. Kariyerleri, evleri, hayatları kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Fırtına Ailesi’nin hayatı, verdikleri talihsiz bir karar ile bir anda değişecek, yıllarca büyük bir özen ve emekle kurdukları düzenleri ise bir gecede temellerinden sarsılacaktır. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

Yorumlar