Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler kura çekilişi CANLI İZLE! Kiptaş Aydınlıkevler kura sonucu sorgulama!

Ev sahibi olmak isteyenlerin başvuru yaptığı Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler kura sonuçları bugün açıklanıyor. Vatandaşlar, Kiptaş, İstanbul Tuzla Aydınlıkevler 2+1 ve 3+1 kura çekimlerini ve sonuçlarını merak ediyor. Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler kura çekilişi CANLI izleme seçenekleri sorgulanıyor. İşte 13 Ocak 2022 Tuzla Aydınlıkevler kura çekilişi sonuçları...

Google Haberlere Abone ol
Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler kura çekilişi CANLI İZLE! Kiptaş Aydınlıkevler kura sonucu sorgulama!
13.01.2022 16:02

İBB iştiraki olan KİPTAŞ'ın Tuzla Aydınlıkevler kura sonuçları ve isim listesi sorgulamaları hızlandı. Kura Çekilişini canlı izlemek isteyen pekçok kişi, Kiptaş Tuzla Aydınlıkevler kura çekilişi CANLI izlemek istiyor. İşte 13 Ocak 2022 Tuzla Aydınlıkevler kura çekilişi sonuçları

KİPTAŞ’tan yapılan açıklamaya göre KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler hak sahibi belirleme kura çekilişi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımı ile noter huzurunda 13 Ocak tarihinde saat 11:00’den gerçekleşmeye başladı. Aydınlık evler kura çekilişi KİPTAŞ’ın sosyal medya hesaplarından canlı takip edilebilecek.

 

KİPTAŞ AYDINLIKEVLER KURA SONUCU SORGULAMA!

Kiptaş Aydınlıkevler kura çekiliş sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. 

KİPTAŞ TUZLA KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN...

ÖN BAŞVURU BEDELLERİ İDADE EDİLECEK

Ön başvuru bedelleri, kura sonucunda asil hak sahibi olamayan katılımcılara kura çekiliş tarihinden sonraki beş (5) iş günü içerisinde, aynen ve faizsiz olarak iade edilecektir.

Ancak kredi kartı veya banka kartlarına yapılan iade bedelleri bankalara bağlı olarak işlem gerçekleştikten 2-7 iş günü sonra yansıyabilmektedir.

 

 

Yorumlar