Kurtlar Vadisi dizisi bir döneme adeta damgasını vuran diziler arasında gösterilebiliyor. Çünkü birçok kişi tarafından sevilerek izleniyordu. Ayrıca Kurtlar Vadisi dizisi yıllar önce çekilmiş olsa da günümüzde de izlenmeye devam ediyor.

Kurtlar Vadisi dizisinde en beğenilen isimlerden bazıları; Polat Alemdar, Memati Baş, Abdülhey Çoban ve Süleyman Çakır olarak sayılabiliyor. Ayrıca canlandıran oyuncular sırasıyla; Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Oktay Kaynarca'ydı.

kvnc (3)

Öte yandan dizide en çok dikkat çeken isimlerden biri, Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakteriydi. Bu nedenle yıllar sonraki hali de merak edilebiliyor.

KURTLAR VADİSİ DİZİSİNİN POLAT ALEMDAR'I ŞAŞIRTTI
Necati Şaşmaz; Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Oktay Kaynarca gibi isimlerle birlikte, Kurtlar Vadisi dizisinde rol almıştı. Ayrıca birçok kişi tarafından sevilen Polat Alemdar karakterini canlandırıyordu. Bu nedenle Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı, Necati Şaşmaz'ın yıllar sonraki hali sevenleri tarafından merak edilebiliyor.

kvnc (2)

Necati Şaşmaz şimdilerde 51 yaşında. Kurtlar Vadisi dizisinin sona ermesinin ardından yıllar geçti. Bu nedenle Necati Şaşmaz'ı, Polat Alemdar olarak hatırlayanlar, yıllar sonraki halini ilk kez gördüklerinde şaşırabiliyorlar.

NECATİ ŞAŞMAZ'IN SENELER SONRAKİ HALİ
Polat Alemdar olarak birçok insanın hafızasında kalan Necati Şaşmaz, yıllar sonraki hali ile birçok seveni tarafından merak edilebiliyor. İşte Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı, Necati Şaşmaz'ın seneler sonraki hali;

kvnc (1)