Kuruluş Osman 74. bölüm kesintisiz izle! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle!

Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü dün akşam yayınlandı. Bu bölümde madendeki patlamanın ardından tekfurlara esir düşen Boran Alp, Tekfur Nikola tarafından infaz edilip edilmeyeceği merak ediliyor. Seyirciler, Kuruluş Osman 74. bölüm kesintisiz izleme ayrıntılarını araştırıyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 74. bölüm kesintisiz izle! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle!

Ekranların en fazla izlenen yapımları arasında yer alan Kuruluş Osman dizisi bomba bir bölümle izleyenlerin karşısına çıkıyor. Yeni bölümde Selçuklu Veziri Alemşah'ın Kayı Obası ziyaretinde "Osman Bey başına buyruk hareket etme devrin bitti" sözleriyle herkesi şaşırtıyor. ATV ile Kuruluş Osman 74. bölümü tek parça izlemek istiyor.

KURULUŞ OSMAN 74. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

KURULUŞ OSMAN 74. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

 Boran Alp infaz edilecek mi?

'Kuruluş Osman'ın 74'üncü bölümde Osman Bey adeta dört koldan kuşatılıyor. Madendeki patlamanın ardından tekfurlara esir düşen Boran Alp, Tekfur Nikola tarafından infaz edilmek üzereyken, Selçuklu Veziri Alemşah, Osman Bey'i kontrol altına almak hedefiyle Bitinya'ya geliyor. Yakalanan Turgut Bey ve Mari ise Osman Bey'in yardımına muhtaç!

Turgut Bey ölümün kıyısında

İnegöl'ün madenlerini ele geçiren Osman Bey'e tekfurların kurduğu tuzak sonucunda yaşanan patlama ortalığı karıştırır. Osman Bey mahsur kalan alplerine ulaşmaya çalışırken, Boran Alp esir düşer. Peşlerindeki askerlerinden daha fazla kaçamayan Turgut Bey ve Mari ise Tekfur Nikola'ya yakalanır.

Tekfur Kosses'in kılıcı Şeyh Edebalı'nın boğazında!

Kayı Obası, Boran'ın esaretiyle yıkılır ve Osman Bey esir alpini kurtarabilmek için İnegöl Kalesi'ni hedef almaya hazırlanırken, bölgeye gelen Selçuklu Veziri Alemşah'ın Kayı Obası ziyaretinde "Osman Bey başına buyruk hareket etme devrin bitti" sözleri tekfurlar için yeni bir umut haline gelir! Tekfur Kosses'in Şeyh Edebalı'nin boğazına kılıcını dayaması bayrağı taşıran son damla olur.

 

Yorumlar