Kuruluş Osman'dan nefes kesen yeni fragman

5 sezon boyunca izleyiciyi ekran başına kilitleyen "Diriliş Ertuğrul"un devamı niteliğinde olan "Kuruluş Osman"ın ilk bölümü büyük beğeni topladı. Heyecan dolu sahnelerin yer aldığı Kuruluş Osman'ın 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. "Bastığımız yerler yurt, mazlumlara sığınaklık eden görklü bir devlet olacak!" sözleri tanıtıma damga vurdu.

Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman'dan nefes kesen yeni fragman
25.11.2019 23:40

Kuruluş Osman ilk bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Milyonları ekran başına kilitleyen dizide Osman Bey'in yapacakları merak konusu olurken dizide yer alacak tarihi karakterler merak ediliyordu. Tüm kategorilerde zirveye yerleşen Kuruluş Osman 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tanıtıma "Bastığımız yerler yurt, mazlumlara sığınaklık eden görklü bir devlet olacak! sözleri damga vurdu. İzleyicilerin heyecanla beklediği bölümde amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozuyor. 

Kuruluş Osman'ın ilk bölümünde neler oldu?
Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

Dündar Bey'in amacı ne?
Dündar Bey'in maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir.

Kanlı bir operasyon için harekete geçiyor
Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar.

Osman Bey düşmanların planını bozuyor
Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar.

Osman için mücadele başlıyor
Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.

Yorumlar