MasterChef Hasan Biltekin kimdir, aslen nereli? MasterChef Hasan Biltekin kaç yaşında?

MasterChef Türkiye 2021 ana kadro seçmeleri kız kesmeden devam ediyor. Performansı ile dikkat çeken isimlerden biri de Hasan Biltekin oldu. MasterChef Hasan kimdir? MasterChef Hasan Biltekin kaç yaşında, aslen nereli? gibi soruların yanıtları tüm program takipçileri tarafından merak edilmeye başlandı. Geçen sezon da katıldığı maratonda 3 evet oyu aldı ancak annesinin rahatsızlığı sebebiyle yarışmaya katılamamıştı...

Google Haberlere Abone ol
MasterChef Hasan Biltekin kimdir, aslen nereli? MasterChef Hasan Biltekin kaç yaşında?
13.08.2021 14:55

MasterChef Türkiye'de final turu ikinci haftasında yeni grubun mücadelesi başladı. Sempatik tavırları ve performansı ile dikkat çeken isimlerden biri de Hasan Biltekin oldu. MasterChef Hasan kimdir? MasterChef Hasan Biltekin kaç yaşında, aslen nereli? gibi soruların yanıtları tüm yarışma takipçileri tarafından yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte MasterChef Hasan hakkında tüm merak edilenler...

MASTERCHEF HASAN BİLTEKİN KİMDİR?

Geçen sezon da katıldığı maratonda 3 evet oyu aldı ancak annesinin rahatsızlığı sebebiyle yarışmaya katılamamıştı. Ailesinin yanına dönen MasterChef Hasan bu sezon yeniden yarışmaya dahil oldu.

MasterChef Hasan

Kendisine olan güvenini "Ben olsam Serhat birincilik kazanamazdı" sözleriyle gösterdi. Nevşehir Belediyespor'un da aşçılığını yapıyor.

Hasan Biltekin 27 yaşında ve aslen Nevşehirlidir. 184 cm boyundadır ve 78 kilogram ağırlığında olan yarışmacı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu Mezunudur.

Yemek sektöründe liseden beri yer almakta, Nevşehir Belediyesporun mutfak şefliğini yapmaktadır.

Bugüne kadar çok sayıda yemek yarışmasına katılmıştır ve madalyaları ile kupaları bulunmaktadır.

MasterChef’e 2 kez katılmış bir yarışmacıdır. Geçen sene 3 evet oyu almıştı ancak annesinin rahatsızlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyip annesinin yanına gitmişti.

FİNAL TURUNA NASIL KALDI?

Bu sene de yine Piramit tavuk ile birinci turda jüri karşısına çıkmıştı. Somer Şef hayır oyu vermişti ve Mehmet Şef ile Danilo Şef evet demişti.

“Ben olsam Serhat birincilik kazanamazdı” sözleriyle dikkatleri üzerine çeken yarışmacı bu sene üçlü düello turunu da geçti.

Üçlü düello turunda Yiğit Gök ve Oğuzhan Öveç ile yarıştı. En iyi balık çorbasını yaparak adını bir üst tura yazdırmayı başardı.

Yorumlar