Merkezi İstihbarat filmi oyuncuları ve konusu nedir? Merkezi İstihbarat kadrosunda kimler var?

Dünyaca ünlü oyuncular Dwayne Johnson ve Kevin Hart'ın başrolünde olduğu Merkezi İstihbarat filmi bu akşam ekranlara geliyor. Show TV'de yayınlanacak Merkezi İstihbarat filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Merkezi İstihbarat filmi kadrosunda kimler var? İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Merkezi İstihbarat filmi oyuncuları ve konusu nedir? Merkezi İstihbarat kadrosunda kimler var?
10.06.2021 13:58

Show Tv iddialı bir yapımı daha ekranlara getiriyor. Birçok komedi ve aksiyon filminde rol alan Dwayne Johnson ve Kevin Hart, Merkezi İstihbarat filmiyle ekranlara geliyor. Merkezi İstihbarat filmi konusu ve oyuncuları film öncesinde merak ediliyor. Haberimizde Merkezi İstihbarat detaylarına yer verdik.

MERKEZİ İSTİHBARAT OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmenliğini Rawson Marshall Thurber'ın üstlendiği, Dwayne Johnson, Kevin Hart, Danielle Nicolet, Amy Ryan, Jason Bateman, Aaron Paul gibi usta oyuncular yer alıyor.

Merkezi İstihbarat filmi konusu

MERKEZİ İSTİHBARAT KONUSU NEDİR?

Calvin (Kevin Hart), lisenin en popüler ve başarılı öğrencisidir. Herkesin büyük şeyler beklediği Calvin, 20 yıl sonra umulduğu kadar iyi bir noktaya gelememiş, ancak muhasebeci olabilmiştir. Lisenin dalga geçilen inek öğrencisi Bob Stone (Dwayne Johnson) ise cesur bir CIA ajanı olmuştur. 20 yıl sonra mezunlar buluşması için gelen ve uluslararası dolandırıcılığın peşinde olan Stone, eski dostu Calvin ile birlikte gerçeklerin peşine düşerler. Büyük rakamların üstesinden gelen muhasebeci neye karıştığını fark ettiğinde ve arkadaşının onu aklına bile gelmeyecek, ölümcül silahlı çatışmaların, aldatmacaların ve casusluğun içine sürüklediğini anladığında artık vazgeçmek için çok geçtir.

MERKEZİ İSTİHBARAT ROLLER

Dwayne Johnson
Rolü : Bob Stone

Kevin Hart
Rolü : Calvin Joyner

Amy Ryan
Rolü : Pamela Harris

Danielle Nicolet
Rolü : Maggie

 

Yorumlar