Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı ilçe kongrelerini sürdürüyor.

MHP İZMİR’DE KONGRE RÜZGARI

Geçtiğimiz hafta başlayan MHP İzmir ilçe kongrelerinde bu hafta da Buca, Menemen, Aliağa, Çiğli, Bayraklı, Bergama, Tire, Selçuk, Karşıyaka, Torbalı ve Gaziemir ilçe kongreleri tamamlandı.

Katılımların yüksek ve coşkulu olduğu ilçe kongrelerinde Selçuk ve Menemen İlçe Başkanları bayrak nöbetini devrederken diğer ilçelerde başkanlar değişmedi. Yapılan bütün ilçe kongrelerinin Türk Milliyetçilerine yakışır bir olgunluk ve dayanışmayla geçtiğini vurgulayan İl Başkanı Veysel Şahin, “Genel Sekreter Yardımcımız Tamer Osmanağaoğlu ile birlikte tüm ilçe kongrelerimizde dava arkadaşlarımızla bir araya geliyoruz. Liderimizin emir ve talimatları, genel merkezimizin teşkilat çatısı altında gerçekleşen kongrelerimizde çok güçlü bir kararlılık görüyoruz. Yenilenen ve tahkim edilen kadrolarımızla liderimizin gösterdiği hedeflere ulaşmak için yüksek disiplin ve dava şuuruyla çalışacağız. Arkadaşlarımızın hepsi yüksek görev bilinciyle liderimizin gösterdiği hedefe kilitlenmiş durumda. Hedefimiz öncelikle genel merkezimizin başlattığı “Diyar Diyar Anadolu” programlarını başarıyla gerçekleştirme ve bu programlardan elde edeceğimiz bilgiler ile yerel seçimlere girmektir.” İfadelerini kullandı.

OSMANAĞAOĞLU: İZMİR’İ ÜÇ HİLAL AYDINLATACAK

MHP’nin İzmir’de gerçekleştirilen tüm kongrelerine katılan MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu da yaptığı konuşmalarda hedeflerinin mahalli idareler seçimleri olduğunu vurguladı. Osmanağaoğlu, CHP belediyeciliği ile yirmi yılı aşkın bir süredir İzmir’de hizmet üretilmediğini ifade ederken “başaracağız” vurgusu ile “Vazgeçilmez yeminlerimizi unutmadık! Asırlarca kıtaları aydınlatan üç hilalin; rantçı şebekelerin pençesinden kurtulmayı bekleyen İzmir’imiz başta olmak üzere tüm şehirlerimizi de aydınlatacağına olan inancımızı hiçbir zaman kaybetmedik. Nasıl ki dün; “yapamazlar” diyenleri mahcup ettik ve yaptık, nasıl ki dün “başaramazlar” diyenleri utandırdık ve başardık Allah’ın izniyle Mart 2024’te de yapılamaz deneni yapacak başarılamaz denileni başaracağız.” dedi.

Binlerce İstanbullu mağdur olmuştu... İBB metrosunun neden yolda kaldığı ortaya çıktı Binlerce İstanbullu mağdur olmuştu... İBB metrosunun neden yolda kaldığı ortaya çıktı

 

ŞAHİN: 1004 TAŞINMAZ SATILDI HALA HİZMET YOK!

Kongre konuşmalarında, Büyükşehir Belediyesinin hizmet olarak İzmirlilere hiçbir şey vermediğini dile getiren İl Başkanı Şahin, “Sayın Soyer dört yıldır laf çok iş yok düsturuyla hareket ediyor. İzmirlilerin kazanımı olan toplam 1004 Büyükşehir taşınmazını satmış. Halen yerim dar oynayamıyorum beni engelliyorlar diyor. Şehrimizin 1004 kıymetli taşınmazını satarken kimse seni engellemiyor da iş yapacakken mi engelliyor. Bu komik durumu hemşehrilerimizin değerlendirmesine bırakıyorum” ifadelerini kullandı.

Şahin ayrıca teşkilat mensuplarına seslenerek, “Mücadelemizde alkışı hak eden sizlersiniz. Takdir edilecek olan sizleriniz. Yokluğa, zorluğa ve imkansızlığa göğüs geren sizlersiniz. Sizlerle birlikte omuz omuza mücadele etmekten dolayı büyük gurur duyuyor, Allah’a şükrediyorum. Önümüzdeki yerel seçimler seçimlerde de aynı azim ve kararlılıkla mücadele edeceğinizi biliyor ve inanıyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

MHP İzmir İlçe kongrelerine İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İl Başkanı Veysel Şahin, İzmir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Yalçın ATA, diğer sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Cumhur İttifakı ortağı AK Parti İlçe Başkanları, MHP İl Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatları katıldı.