MHP kurmaylarından Aydın’da ‘Adım Adım 2023’ ilçe ziyaretleri

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatları ile "Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma programları" çerçevesinde Aydın'da bir araya gelen MHP'nin kurmayları 3 gün süren ziyaretlerini tamamladı. MHP Lideri Bahçeli'nin selamlarını ileten kurmaylar, 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakına destek istedi.

Siyaset
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol

Aydın ziyaretleri çerçevesinde MHP Genel Sekreter Yardımcısı İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, MYK Üyeleri Burak Pehlivan, Deniz Depboylu, Ahmet Savaş Çolak'a, Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, ilçe başkanları, Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Karakuş, ocak başkanları ve partililer eşlik etti. Nazilli başta olmak üzere Aydın'ın tüm ilçelerini ziyaret eden heyet, Cumhur ittifakı belediye başkanlarını başta olmak üzere bazı ilçe kaymakamlarını, şehit ailelerini, STK'ları, oda başkanlarını ve ülkücü şehitlerin mezarlarını ziyaret etti.

Partililer ve STK'larla bir araya gelen heyet, yaptıkları konuşmalarda millet ittifakı ile ilgili bilgiler paylaşarak Cumhur İttifakına 2023 seçimlerinde destek istediler.

BU BİR MENFAAT BİRLİĞİDİR, İŞBİRLİĞİDİR

Toplantıda konuşan MYK Üyesi Ahmet Savaş Çolak, "PKK'nın Türk Milletinin lehine, Türkiye'nin lehine tek bir hamlesi olduğunu düşünen varsa gitsin CHP'ye, İYİ Parti'ye, bu ittifaka oy versin." dedi.

MYK Üyesi Ahmet Savaş Çolak, konuşmasında şunları kaydetti;

"Cemil Bayık diyor ki; Tayyip Erdoğan ve Bahçeli ittifakının karşısında kim varsa ona destekleyeceksiniz! Kim var bizim karşımızda? CHP ve İYİ Parti ve dahi çevresine yuvalanmış partiler.. Bu bir menfaat birlikteliğidir. Bu bir işbirliğidir, onlar adına söylüyorum.

Türkiye'de PKK'nın Türk Milleti, Türk Milletinin lehine, Türkiye'nin lehine tek bir hamlesi olduğunu düşünen varsa gitsin CHP'ye, İYİ Parti'ye, bu ittifaka oy versin.

Ama yok. Eğer hakikaten PKK'nın bu ülkenin zararına olduğunu düşünüyorsanız, Cumhur İttifakı'nın yanında yer alacaksınız.

EN BÜYÜK FAKTÖR, SAYGIDEĞER LİDERİMİZ DR.DEVLET BAHÇELİ'DİR

Amerika diyor ki biz bu yönetimle çalışmak istemiyoruz! Bu yönetimi değiştireceğiz. Amerika'nın Türkiye'nin lehine tek bir tane doğru karar alacağını düşünüyorsanız, Amerika'nın dediğini yapacaksınız. O altılı zillet ittifakını detekleyeceksiniz, aday kimi çıkar diyorlarsa ona oy vereceksiniz.

Ama yok. Amerika'nın Afganistan'da, Irak'ta, Ukrayna'da yaptığı Türkiye'nin de başına gelmesin diyorsunuz. Cumhur ittifakının yanında yer alacaksınız. Türkiye Cumhuriyeti bugün güvenlik ve huzur içerisindeyse bunun en büyük sebebi, en büyük faktörü başta saygıdeğer liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet Bahçeli'dir."

Yorumlar