MHP’den istişare toplantısı

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısı Göksu Otelde yapıldı.

MHP’den istişare toplantısı - Sayfa 1

Düzenlenen toplantıda MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay ve Belediye Başkanvekili Sadık Altunok misafirlerle tek tek ilgilenerek hoş geldiniz dileğinde bulundular. Toplantıda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay yaptığı konuşmada, “Bugün burada birincisini düzenlediğimiz istişare toplantısında partimize gönül vermiş emektar büyüklerimizle bir arada olmanın mutluluğu içerisindeyiz. 50 yıllık geçmişi ve şanlı bir maziye sahip partimiz MHP’ye gönül vermiş kadın kollarımız, ocak yöneticilerimiz, partimizde görev alan değerli büyüklerimiz, belediye meclis üyeliği yapmış değerli ağabeylerimiz ve partimizin bugünlere gelmesinde büyük özveri ve emekleri bulunan değerli emektar ağabeylerimiz, ablalarımız ve kardeşlerimizle bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi perçinliyoruz. Katılımlarınız için hepinizden Allah razı olsun” dedi.


1 7
MHP’den istişare toplantısı - Sayfa 2

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’ta ‘birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır’ atasözüyle salonda bulunan partililere hoş geldiniz selamıyla başladığı konuşmasında, “Belediye hizmetlerimiz ilçemize bağlı 88 mahallemizde aralıksız devam ediyor. Yürüttüğümüz bu çalışmalarda siz değerli partililerimizin de büyük desteğine ihtiyacımız var. Yani sizlerle her zaman olduğu gibi bugünden sonra da yine birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. Hem yerelde hem genelde milletimizin menfaatleri ve ülkemizin bekası için yürütülen çalışmalara hep birlikte omuz vermeye devam etmeliyiz. Birlik ve beraberliğimizin devam etmesi ümidiyle bizleri sizlerle bugün burada bir araya getiren başta İlçe Başkanımız Levent Nogay ve ekibine siz değerli partililerimize katılımlarınız için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


2 7
MHP’den istişare toplantısı - Sayfa 3

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’da salonu dolduran partilileri selamlayarak, “seçimlerde şahsıma ve partimiz MHP’ye verdiğiniz destekler için var olun sağ olun, Cenabı Allah birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın” diyerek samimi duygularını bildirdi.


3 7
MHP’den istişare toplantısı - Sayfa 4

Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanı Mahmut Tat ise konuşmasında, tüm Mersin halkının ve partililerin destekleri ile şu an büyükşehir belediye meclisinde görev yaptığını Mersin ve ilçelerinde halkın menfaatlerine yönelik tüm projelerin takipçisi ve destekçisi olacaklarını bildirdi. “Dün olduğu gibi bugünde partimiz MHP çatısı altında birlik ve beraberliğimizi sürdürerek halkımızın bize verdiği görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Partimiz MHP’nin her zaman bir neferi olarak siz değerli hemşehrilerimize hizmet etmekten gurur duyuyorum. Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan son derece mutlu ve gururluyum” diyerek istişare toplantısını düzenleyen İlçe Başkanı Levent Nogay ve Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’a şükranlarını iletti.


4 7